От къде да купя тензух?

  • 26 398
  • 12
Моля за помощ бихте ли ми казали къде се продава тензух?
Виж целия пост
# 1
На ул.Екзарх Йосиф има (не съм минавала скоро, но предполагам, че още има). В частта между Халите и пазара, някъде посредата, на ъгъл се пада магазинчето. В него продават предимно платове за чаршафи и такива подобни...
Виж целия пост
# 2
Ако пелени от тензух те устройват, има в повечето бебешки магазини.
Аз последно купих от Захи на Бигла в Лозенец.
Виж целия пост
# 3
Във всеки по-голям магазин за платове би трябвало да има. Но попитай продавачката, защото обикновено го държат под тезгяха.  Laughing
Виж целия пост
# 4
В карето около Женския пазар, Екзарх Йосиф, Халите, Пиротска е пълно с магазини за платове.
Виж целия пост
# 5
А какво значи точно думата "тензух" ??? За пръв път я чувам. Някакъв специален вид плат ли е. Доста специален ще трябва да е щом продавачките го държат под тезгяха както казва как Сийка.
Виж целия пост
# 6
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Боре, много специално нещо е. Даже и твоят задник в такова е живял. Сега няма как да не бъде в дефицит.  Grinning
Виж целия пост
# 8
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes
В Гугъл не пише ли какво представлява? Не? Питай жена си или майка си, може и да ти покажат какво е тензух, ако си слушкал.  Mr. Green
Да бе, Борис не се доверява на такива недостоверни източници. Щом няма филм за тензуха по Дискавъри, не му го хвали. Naughty
Виж целия пост
# 9
Борисе, пак ли се бъркаш в женските работи?  Rolling Eyes

Е питам просто бе. Лошо ли е човек да научи нещо което не знае.
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.
Виж целия пост
# 10
Ти като се бъркаш в мъжките работи как не ти правя забележка.

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.
Виж целия пост
# 12
Наскоро търсих за моя позната, но в няколко магазина за платове ми казаха, че са го спрели от производство. Не разбрах, обаче, защо.

Любим отговор на продавачки, които не предлагат стоката, която търсиш. Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия