Въпрос за Утрогестан

  • 1 008
  • 11
Здарвейте!
На някой може да прозвучи абсурдномоетопитане ,но какво да се прави,имам нужда от помощ Laughing
Вчера ми изписах Утрогестан 3х2 вагинално.Пратих мъжа ми да ми ги купи,и той ми донесе кутия с капсули.
Същите са обаче като тези които сами изписвалии да пия.Дали аптекарката се е объркала,или капсулите
наистина са едни и същи,само приложението е различно  newsm78
Благодаря предварително за помощта   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ами има упътване и на него ясно е написано, че глобулите са едни и същи.
Те са и за вагинално и за орално приложение.
Така че, споко това е лекарството! Peace
Виж целия пост
# 2
да,наистина са едни и същи
Виж целия пост
# 3
 Crazy Мерси   bouquet
Четох я,ама пак не бях сигурна.
Виж целия пост
# 4
Да,едни и същи са Peace
Виж целия пост
# 5
Като ми го предписаха за първи път много се зачудих какво да го правя - да го пия ли, вагинално ли да го слагам Embarassed
Глобулите са едни и същи наистина.
Виж целия пост
# 6
незнам аз съм пила само
Виж целия пост
# 7
 Глобулите са едни и същи - могат да се взимат или вагинално, или орално Peace
Виж целия пост
# 8
И аз съм го пила.прочети листовката не може да не пише,за какво ще го пиеш?
Виж целия пост
# 9
Момичета аз съм с 2 спонтанни аборта и преди няколко дни разбрах,че съм бременна от кръвен тест,тъй като на видеозона не се вижда все още нищо.Лекарят ми изписа утрогестан 3 пъти на ден по 2 хапчета,като едното е вагинално,а другото през устата,но се появи проблем!Когато си го сложа вагинално след малко започва да ми пари ужасно и да ме сърби отдолу!Не знам какво да правя,а ме е страх да го спра!Имал ли е някой подобен проблем?
Виж целия пост
# 10
Като ми го предписаха за първи път много се зачудих какво да го правя - да го пия ли, вагинално ли да го слагам Embarassed
Глобулите са едни и същи наистина.
в листовката пише, че ефекта е по добър като се слагат вагинално  Peace

аз не съм имала сърбеж и парене, ако не го пише в листовката като страничен ефект иди на лекар
Виж целия пост
# 11
Едни и същи са. Спомням си, че когато моя гинеколог ги предписа каза да 1-2 пъти да пия, 1-2 пъти да ги слагам вагинално. Нещо такова беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия