Качествени дървени настилки във Варна

  • 488
  • 1
Строим къща в Звездица 118 кв.м. Имаме вече дограма. Търсим сега качествени дървени настилки. Искам дърво да не е светло, по тъмничко но естествено. Моля препоръчайте ми?
От къде купихте?
Кой Ви го монтира?
Колко време го ползвате?
Доволни ли сте?
Лесно ли се почитва, поддържа?
Цени?
Моля споделете всичко каквото Ви е вълнувало.
Виж целия пост
# 1
Малко по-рано, в темата за паркета споделих на кратко впечатленията си от Полекс паркет, ама нищо не пречи и тук да ги похвала. Безкрайно съм доволна и от продукта и от услугите им. У дома сме с естествен дъбов паркет, тяхно производство и изпълнение. Коректни и любезни са. Спазват предварително договорените срокове и цени. Работят бързо, качествено, чисто в следствие на което крайният резултат е повече от задоволителен. Фирмата е Варненска, производствената им база се намира в с. Цонево, а мострената зала е на Бенковски, малко преди пресечката с Пискюлиев.
 Що се отнася до поддръжката, до момента не съм имала никакви проблеми. Експлоатираме го вече 2ра година и мога смело да заявя, че се почиства в пъти по-лесно от белия ни гранитогреса в кухнята напр. Паркета е лакиран с лак на водна основа. Няма проблем да се минава със стирка и препарат за дърво разтворен във вода примерно. Но аз лично в повечето случаи просто му забърсвам праха с мека кърпа или минавам с прахосмукачката, ползвайки накрайника (четка) за паркет.
Относно цените, смятам че по-достоверна информация би получила на място в офиса им. Все пак нещата са доста субективни, много зависи от материала, размера, количеството, качеството, типа на лаковото покритие (ако изберете да има такова) и т.н.
Наслука в избора, пък ако има нещо друго с което мога да бъда полезна, моля.  Hug
При допълнителен интерес бих подплатила думите си и със снимков материал.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия