Важността на бебешките зъби

  • 474
  • 4
 ТОВА го"откраднах" от друг форум,но много ме заинтригува.Какво мислите по темата и миете ли зъбките на бебоците? Досега никой не ми е казвал,че трябва да мия зъбките или по-точно в нашия случай-венците newsm78

Виж целия пост
# 1
Мойта беба има 8 зъба и вече от месец ги мием. Дори мисля, че съм закъсняла.
Виж целия пост
# 2
Абе купих красива четка преди доста време и правя показно дори, но тоя бяс не дава да му докосна устата доре, пък четка да влезе абсурд. Много е опърничава. Надявам се скоро да омекне и да я приуча за четкаме зъби, досега са 9, но тряба свиква на хигиена. Аз съм за миенето от ранна възраст, ако е възможно, разбира се. Crazy
Виж целия пост
# 3
Мия зъбките на дъщеря си от най-ранна възраст-сама пожела. Имаше 6 зъба в устата. Но тя късно извади първото зъбче, така че вече бе достатъчно голяма, за да имитира възрастните. Вече е на 2г.6м. и си мие зъбите сама.
Виж целия пост
# 4
Изнесената информация в статията, ми е известна. Не е нещо ново, освен препоръката да се почиства венеца, още преди да са порастнали зъбките. Това ми се струва мааааааааалко попресилено. Иначе с всичките други правила съм съгласна и ще ги спазвам стриктно ( пиша в бъдеще време, защото детето ми, няма нито един зъб, засега ). Видях как моя близка съсипа млечните зъбки на дъщеря й, като всяка вечер преди лягане и даваше подсладено мляко ( с шишето заспиваше ), а по-късно - шоколад за лека нощ  #Crazy На 5 годишна възраст, зъбките й бяха черни и изронени, въпреки че ги миеше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия