Накъде след 7-ми клас?

  • 786
  • 2
Здравейте!
Имам дъщеря в 7-ми клас. Готвим се за кандидатстване в езикови гимназии, но след всичко чуто и прочетено за училищата не знам кое наистина е добро. Езика ли е водещ, реномето на училището или възможностите за обучение след това. Моля, ако сте наясно с проблемите на седмокласниците и техните майки да ми пишете!
newsm78 Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей!
За мен немската, испанската и френската са най-добри. Много добре се научава езика и добре ги подготвят.
Виж целия пост
# 2
Здравейте!
Имам дъщеря в 7-ми клас. Готвим се за кандидатстване в езикови гимназии, но след всичко чуто и прочетено за училищата не знам кое наистина е добро. Езика ли е водещ, реномето на училището или възможностите за обучение след това. Моля, ако сте наясно с проблемите на седмокласниците и техните майки да ми пишете!
newsm78 Hug
Заповядай в другата тема:  СЕДМОКЛАСНИЦИ - олимпиади, състезания и други изпитания! sohappy
Там, ние- мамите на седмокласници  обменяме опит и мнения ! Говорили сме за различните училища. Имаме и анкета, която може да помогне на детето за ориентирането! Не се шашкай,   #Crazy ела в отбора!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия