Колко време след аборт забременяхте и веднага ли се получи

  • 22 016
  • 54
Реших да  попитам тези ,които са преминали през това,защото всеки изказва различно мнение
Виж целия пост
# 1
След кюретажа изчаках 5 месеца преди да започнем опитите и на 4-тия забременях, като пак имаше 1 месец пауза  Peace
Общо взето, януари ми беше кюретажа, а октомври забременях  Peace
Виж целия пост
# 2
След първия кюртаж направих опити на втория редовен цикъл и забременях веднага - неуспешен край. След този втори кюртаж изчаках 6 месеца и пак забременях от първия път.
Виж целия пост
# 3
След 1-я спонтанен аборт забременях веднага след първата редовна менструация.И при мен имаше неуспешен край.Нови опити ще започваме от края на месеца т.е изчакахме 8 дъъъъъълги месеца.Дано не се забави...
Виж целия пост
# 4
При мен вече 1 година и един месец след аборта и няма резултати....мисля,че е различно при всяка...Късмет !
Виж целия пост
# 5
А бяха ли ви дали зелена светлина преди да започнете бебеправенето
Виж целия пост
# 6
На мене сега ми свърши втората менструация и ми се иска да започнем с бебеправенето,но се притеснявам дали няма пак да се случи този кошмар.Аборта ми беше на 20 декември поради кухо яйце
Виж целия пост
# 7
А бяха ли ви дали зелена светлина преди да започнете бебеправенето
да , и на мен ми е интересно да споделите дали лекарите ви бяха разрешили да започвате опитите ,които са завършили с втори спонтанен .... Sad
И благодаря на авторката,защото в момента ме вълнуват всички тези въпроси около кюртажа, забременяването после и т.н. и т.н.
Виж целия пост
# 8
Първо опитите се започават единствено, когато лекар даде зелена светлина! Peace
Останалото е индивидуално!
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 9
desive78 ,а при теб каква беше причината за кюртажа
Виж целия пост
# 10
На мене сега ми свърши втората менструация и ми се иска да започнем с бебеправенето,но се притеснявам дали няма пак да се случи този кошмар.Аборта ми беше на 20 декември поради кухо яйце
и аз съм с подобен случай и лекаря каза да действаме след втория месец  Peace
Виж целия пост
# 11
Първият път(кухо яйце) ни дадоха зелена светлина след първия редовен цикъл, втория път след като ми дойде менструацията след кюртажа т.е преди първия редовен цикъл Shocked.Аз реших да започна със изследванията и имуноложката беше категорична да изчакаме 6 месеца.
Виж целия пост
# 12
при мен...кухо яйце...аборт...на 29.12.06 .....дойде ми на 24.01.07 ......и следващия месец бях бременна.
Виж целия пост
# 13
Забременях отново след като минаха четири цикъла. Иначе подновихме опитите след първата менструация след спонтанния аборт. И на нас ни препоръчаха да изчакаме 6 месеца преди следващата бременност. Успех!
Виж целия пост
# 14
И мен ме интересува темата. Аборта ми беше на 10.12.2008 - мисед. Сега ми е третия цикъл и мисля другата седмица да ходя на преглед - дано доктора каже, че вече може Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия