Изследвания на АФП???

  • 1 940
  • 4
Здравейте имам нужда от помощ, тъй като моята докторка ме накара си направих изследване за АФП / дори не знам какво е това/само за него ми дадоха някакви граници, които не мога да разбера, а трябваше да си ги сама ...някой може ли даа ми каже нормални ли са границите    на изследването ми -  AFP    8.170U/ml    
при положение че границите са 0.5 - 11.3 (за мъже и небременни жени) А АЗ СЪМ БРЕМЕННА и не знам за мен каква граница е валидна...много съм притеснена и ако може някой който разбира да ми помогне ... Rolling Eyes Cry
Виж целия пост
# 1
Това е генетично иследване.   ето инфо:    цък
Има и още много ,просто се разрови в чичко Гугъл!
Виж целия пост
# 2
това го четох въпросът ми изследванията ми добри ли са или не тъй като сама не мога да ги преценя...а ще ходя на лекар след месец...
Виж целия пост
# 3
В коя седмица си бременна?И защо само АФП са ти пуснали?Обиконовено се пуска и ЧХГ.Едва тогава може да се тълкува резултат.
Не помня референтните стойности при бременност.Попитай в лабораторията,където си ги правила,или направо говори с лекаря си.И защо те вика чак след месец,след като сте пуснали тези изследвания?
Виж целия пост
# 4
наистина трябва и ЧХГ.
И второ трябва лекар да ги разчете,ние тука само гадаемНали за това са лекарите..И аз съм правила и имах риск 1:200.Отидох и за второ мнение и иследване и риска беше някъде към 1:26 000,май.Не помня ама беше нищожен.Но граници не помня съжалявам.Моя съвет е отговорен лекар.Успех и леко бременеене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия