Пролетта със слънце ни огрява и по две чертички на всяка ни раздава 09.03-15.03

  • 7 697
  • 205
Добро утро на всички , Hug гледам че нямаме нова темичка затова реших да пусна една  Mr. Green

Хайде на кафенцето

Виж целия пост
# 1
Добро утро, момичета!  Чудесни сте и ви желая успешна седмица с много положителни емоции за всички!
Виж целия пост
# 2
Добро утро,

нека цялата седмица е слънчева и усмихната.

Виж целия пост
# 3
Пу,трета!
Минди,мерси,злато, за темичката и кафенцето!
Ники,тенкю и на теб!
Дано да донесе късмет и много добри новини на всички ни!
Много ще се радвам някоя от нас да извади най накрая положителен тест,откога не сме имали радостната вест!
Виж целия пост
# 4
Здравейте мацки  Hug
желая ви приятен и усмихнат ден  Peace
Минди много хубава темичка
прекрасно кафенце Crazy
Виж целия пост
# 5
Здравейте, момичета !
Нека тази седмица е пълна с много хубави новини и поводи за радост !



Малко на патерици, но честит празник !
Да сте живи и здрави, щастливи и обичани, и все така прекрасни жени !
Виж целия пост
# 6
здравейте и от мен  Hug леле колко вкусотийки сте пуснали пак  Hug
Минди - страхотна темичка Hug
Ники Hug
момичета пожелавам ви хубава и усмихната седмичка  Hug
Виж целия пост
# 7
Момичета да ви се оплача , че ми е доста мъчничко  newsm45. Вчера се разделих с моят котарак , занесохме го у свекито и ми е едно такова празно вкъщи , не е далече ,мога да го виждам когато си поискам , ама ми е мъчно все пак сме си свикнали с него . Много зор ми даваха заради бременността да го преместим другаде , все си мислех че можеше още малко да си го погледаме  Rolling Eyes
Ето на оплаках ви се  Tired
Виж целия пост
# 8
 HugЗдравейте и от мен в новата темичка, от Mindi ще ни е късметлийска Wink, мила съжалявам за котенцето Sad
Пожелавам ви лек ден и хубава и слънчева седмица момичета!
Виж целия пост
# 9
Цоп и аз в новата темичка  Hug
Минди благодаря за кафенцето миличка  Hug , дай да те гушна ,няма да плачеш за котенцето,като ти домъчнее и ще ходиш да си го гушкаш  Hug
Пожелавам на всикчи много късметлийска седмица,стискам палчета на всички нуждаещи се  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Стискайте палци и на мен, тези дни НЕчакам да дойде лелята  Praynig Praynig Praynig . Аз вече съм отпускарка  newsm44 , в четвъртък змаинавам за Плевен при братовчедка ми и после отивам при мамааа  newsm53 ,( малко ще ми е мъчно за мишето ама ще остискам 1 седмицаSick
Black_rose коктейлчетата са супер миличка и кифличките мммммм че вкусноо  Hug
Успех на всички и хубава седмица  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
Весела и късметлийска седмица! Hug
Виж целия пост
# 11
Минди, напълно те разбирам миличка, но все пак това е коте и не е добре да е при вас, по -нататък, живот и здраве, като се роди бебчо, като мине известно време, а сега ще го виждаш на гости Hug
Виж целия пост
# 12
Хоп... ето ме и мен.
Минди, мила, чувството е ужасно, но в крайна сметка е по-добре за тебе и най-вече така е безопасно за бебо, въпреки, че щом досега сте си живуркали заедно??? Ти предполагам си си правила тест за токсоплазма и котето ти не излиза навън?
Ще си го приберете като поотрасне бебо Simple Smile
На всичи пожелавам прекрасна седмица - топла, слънчева и много усмихната!
Виж целия пост
# 13
Момичета искам да ви почерпя,ще ставам леля за втори път,сестра ми е бременна  Party
Виж целия пост
# 14
минди,много хубава темичка,дано ни е на късмет! Hug
лека и спорна седмица пожелавам на всички момичета! newsm44
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия