Инфекциозна болница

  • 34 589
  • 136
Мили приятелки,
искам да изразя възмущението си от завеждащия на І Детско отделение в Инфекциозна болница-д-р Мангъров.
Детето на моя близка вече 9-ти ден лежи в това отделение,без диагноза,с температура,кашлица,силно разстройство /с кръв/ .Не му
дават никакви лекарства,освен системи за оводняване .
Д-р Мангъров отказва да предпише какъвто и да е антибиотик,при условие,че разстройството е с честота 7-10 пъти на ден,температурата не може да бъде овладяна и детето видимо отслабва и се изтощава.
Кажете ми какво да прави майката,какво да предприеме,като  на всеки неин въпрос се отговаря нагло,презрително и грубо-детето отпада,лечение не се включва!
А вчера близките ,дошли на свиждане ,дори бяха попитани от лекаря :"Какво сте се събрали като на погребение? "
Моля,кажете какво да предприемем?
Виж целия пост
# 1
Ужас!!Горкото дете,защо не го преместят оттам?
Виж целия пост
# 2
Това наистина е много неприятно. Ако ,не са сигурни в лекаря ,защо не го преместят наистина ?!
Виж целия пост
# 3
Този въпросния доктор беше приел детето на Джулс. А от там Джулс го изтипоса по телевизора. АБЕ НЯМА ЛИ ДА ГИ УВОЛНЯТ ТИЯ НЕКАДЪРНИЦИ. newsm78 newsm78 как продължават да работят необезпокоявани от никой.
Виж целия пост
# 4
А?Какъв е тоя Джулс?
Виж целия пост
# 5
Ти за да изокаш срещу Мангъров ли се регистрира?!

Как да сме сигурни, че това, което казваш за детето на твоята близка е точната ситуация? И как точно форумът да ви спаси? Или целта е кал да лети?...
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=361595.0

Шоколадче тука можеш да прочетеш темата на Джуличка.

А Ивонска знаем ти мнението за доктора. Но както виждаш не само един недоволен от него има.
Виж целия пост
# 7
... Но както виждаш не само един недоволен от него има.

Доста конкретни личности познавам, които са доволни, за да се потенцирам от новорегистрирани потребители "на които една близка..."

Аз самата има от какво да съм доволна и благодарна.
Виж целия пост
# 8
Ако не ми вярвате,проверете-І Детско отделение на Инфекциозна болница,11 стая-Йоан,на 1 г . и 5 м..
До 10.30 още не беше предприето нищо за лечението.
Лично аз ще организирам поне две посещения на лекари,защото явно не може да се разчита на въпросния д-р Мангъров.
А що се отнася до мое лично отношение-на детето ми преди  4 г. много помогна екип на Лекари от Инфекциозна болница.
Виж целия пост
# 9
Тара, в момента не мога, но по късно ще се включа и ще ти кажа някои неща....  Peace
През това време можеш да прочетеш темата ми, виждам, че са ти дали линк...
  Flutter
Виж целия пост
# 10
Защо просто майката не се обърне към доктора, вместо вие да питате във форум, което няма как да помогне на детето???
Мангъров отказа да обясни на родителите и да помогне на детето??? Това ли е станало или близките допускат това, което е написано в първия пост???
Виж целия пост
# 11

Д-р Мангъров отказва да предпише какъвто и да е антибиотик,при условие,че разстройството е с честота 7-10 пъти на ден,температурата не може да бъде овладяна и детето видимо отслабва и се изтощава.

Аз именно за това го ценя - той не изписва АБ само за да се води, че е "предприел лечение"... Моето дете беше наблюдавано от Мангъров при същата ситуация, с усложнение пневмония, но се оправи без АБ и не постъпи в инфекциозна само защото не се наложи хидратиране.

Не виждам проблем, минали сме по този път.
Виж целия пост
# 12
Ами ще ме извиниш Ивонска но вече девет дена лежи това дете във въпросната болница. Мислиш ли, че майката не се е обръщала към доктора та да го запита какво е на детето................................. А знаеш, че като си притеснен от това, че детето ти е болно и не се знае какво му има прибягваш и до опита на други хора. И все се чудя тоя доктор да не би да ти е някаква роднина та така го защитаваш
........ Една близка разбира се, защото тая близка е в болница с детето и на дали и е до форума на бг мама. А Тара 1234 явно се притеснява от така стеклите се обстоятелства и просто е написала възмущението си от доктора.
Тара1234 моля те не се вързвай та да обясняваш чак в коя стая е детето и т.н. Аз лично ти вярвам  Peace Peace Дано се оправи бързо детето.
Виж целия пост
# 13
Боже мили, оставям ви да и предпишете антибиотик тогава... Тук явно се лекува по-успешно от Инфекциозна.

Виж целия пост
# 14
Смях в залата....
 hahaha hahaha hahaha


Ей сега сядам, след секунди само...
Тара, а ти имаш ли връзка с майката на детенцето ?
  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия