добър гинеколог-ендокринолог в стара загора ?

  • 4 790
  • 4
здравейте момичета, много ще съм ви благодарна ако някои ми препоръча добър гинеколог-ендокринолог в стара загора, понеже имам проблеми с цикъла, благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Добър АГ за какво?За следене на бременност,за преглед  или за проблемно забременяване?
Иначе като цяло гинеколог-ендокринолог  не мисля ,че ще намериш.Като двама отделни специалисти да ,но 2 в 1  newsm78не мисля.
Виж целия пост
# 2
Цитат
Иначе като цяло гинеколог-ендокринолог  не мисля ,че ще намериш.Като двама отделни специалисти да ,но 2 в 1  newsm78не мисля.
newsm10 Подкрепям
Виж целия пост
# 3
Аз съм от Стара Загора но до колкото съм чувала малко са специалистите в тази област,трудно се намират.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви за отговорите момичета  Hug 

и аз поразпитах тук-там и досега не съм открила гинеколог-ендокриноог в стара загора  Cry трябва ми такъм специалист понеже ходих при обикновен гинеколог в стара загора и тя ми каза че не съм за нея и че не може да ми помогне. След това въпросната гинеколожка ме прати на ендокриноолог, ходих в ендокринологията в софия а от там ме пратиха отново на гинеколог-ендокринолог за да ми инаправи изследвания на хормони и фоликуметрия. Както виждам и от вашите отговори наистина няма такъв специалист в стара загора така че ще ходя при обикновен гинеколог дано да ми помогне с този нердовен цикъл, а аз имам този проблем след дълги години пигене на противозачатъчни, явно това не е била подходящото лечение за мен. След като направя опит да ги спра и цикъла ми изчезва, появява ми се косопад,гърдите ми спадат на половина, пъпки по лицето, по силно омазняване на лицето и скалпа,пърхот,малки кисти,качила съм 5 кг  и тем подобни "чудни" неща.  Sad   А ако почна да пия пак всичко се оправя няма и следа от тези проблеми (понеже това ми е втори опит да ги спра), но не искам повече да ги пия тези противозачатъни, и затова сега сериозно съм решила да ги спра. Сега предизвиквам цикъл с крем от естествен прогестерон, но този цикъл е оскъден с тъмна кръв, но на третия ден от цикъла ще си изследвам хормоните да видим какво ще излезе... Още веднъж благодаря за отговорите    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия