Кога отделихте бебето в отделна стая?

  • 1 783
  • 26
Въпроса ми е към мамите, на които бебчетата първо са спали в стаята при вас.
Виж целия пост
# 1
Ето ти тема. Има и още доста. Пусни търсачка.
Виж целия пост
# 2
Да има Simple Smile , дъщеря ми все още спи при нас , а е на година и 8 месеца.
 
П.П. за протокола , тя не само спи в нашата стая, тя спи в нашето легло, нищо че си има и отделна стая и собствено легло. Но тя така е щастлива , аз също. Представям си както не е от спящите деца и се буди по 2-3 пъти на вечер, аз да ставам и да тичам при нея.
Все пак няма да спи при нас вечно, всичко е въпрос на време, а през това време предпочитам да я виждам спокойна и аз с нея също.
Виж целия пост
# 3
мой те дъщери бяха на 3г. миналото лято когато им направихме стаята и ги оставих ме сами  не можех да си представя по ранно отделяне тъй като едната доста дълго време се будеше  през ноща и на мен ми беше по удобно и спокойно така имам приятелки дето още не са си отдели  ли децата
Виж целия пост
# 4
Още си спи при нас, аз лично не смятам, че е добра идея бебето и малкото дете да е в друга стая, но всеки си знае, а и има различни деца. Но бебето само - не  Stop
Виж целия пост
# 5
От около година и половина, т.е., когато се сдобихmе с още една стая.
Виж целия пост
# 6
Офф моята болна тема. Колкото по-рано го отделиш толкова по-добре.
Виж целия пост
# 7
Все още спи при нас, но това е защото все още не сме оправили новия апартамент. Веднага, след като го оправим, малкия ще си спи в собствена стая. Мисля, че е добре детенце да си има собствена стая.  Peace
Виж целия пост
# 8
Голямата беше на около 1,4 месеца когато я отделих,после от съображения за сигурност из4аках и средната да стане на толкова и я преместих при каката.С дребната оба4е се забавих доста,4ак сега когато е на 3 и половина я преместих.
Виж целия пост
# 9
Смятам поне до две годишна да спи при нас. От там нататък ще му мислим.
Виж целия пост
# 10
на 7 месеца го отделихме в отделна стая Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ох, а моя още се буди и не знам Rolling Eyes!Пробвах, но колко пъти се наложи да стана през нощта, не е истина #Crazy.Докато бях в стаята се събуждах само докато помръдне, но когато го отделих, се събуждах вече когато се е разревал силно и после трудно го успокоявах ooooh!.Надявам се, че момента сам ще дойде Praynig.
Виж целия пост
# 12
До 2 годинки спа при нас. Сега си е в нейната стая и оставяме леко открехната вратата да я чуваме.
Виж целия пост
# 13
Дъщеря ми спа при нас до 5 годишна при нас, но поради липса на стая. Сега сина ми мисля да го местя като стане на около 2 год или по-рано, ако сам поиска.
Виж целия пост
# 14
На 11 месеца започна да спи сама в стая.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия