За терапията магнерот,папаверин

  • 6 749
  • 15
В 29 гс съм и от 10 дни съм на магнерот ,папаверин и се чудех доколко е безопасен приемът на медикаменти по време на бременността.Гинеколожката ми каза да отида на контрола тази седмица,но аз се притеснявам...Колко време мога да пия тези лекарства без да има риск за плода?Споделете опит-ще се радвам да чуя мнения.
Виж целия пост
# 1
Абсолютно никакъв риск няма за плода-папаверина съм го пила през цялата бременност.Той отпуска гладката мусукулатура Peace
Виж целия пост
# 2
Абсолютно никакъв риск няма за плода-папаверина съм го пила през цялата бременност.Той отпуска гладката мусукулатура Peace
Peace
А пък за магнезия да не говорим.
Това е един от най-важните за бременността химични елементи, както и желязото.
Виж целия пост
# 3
Не се притеснявай и аз съм на желязо и Маглек(магнезии) до термина   Peace
Виж целия пост
# 4
И аз бях на магнерот.Спокойно , всичко ще е наред. Peace
Виж целия пост
# 5
Няма проблем, но за мен но-шпа е по-добър от папаверина, по-причистен е.И по болниците дават папаверин, защото е по-евтин.
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявай,наистина няма проблем и аз пих магнерот и нош-па дълго време.Всичко ще е наред Peace
Виж целия пост
# 7
Пих папаверин и магнерот почти през цялата бременност. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 8
Магнерот и но-шпа пих почти до раждането.
Виж целия пост
# 9
Абсолютно никакъв риск няма за плода-папаверина съм го пила през цялата бременност.Той отпуска гладката мусукулатура Peace
Peace
А пък за магнезия да не говорим.
Това е един от най-важните за бременността химични елементи, както и желязото.

Подкрепям!  Peace
Аз също пих магнезий през цялата бременност!
Виж целия пост
# 10
Магнезий съм пила през почти цялата първа бременност,а и сега май пак ще започвам.Няма нищо опасно и нищо вредно.
Виж целия пост
# 11
Аз колко магнезий съм изпила  Mr. Green ooooh! цял тон за двете бременности. Пий си ги и не се притеснявай.
Виж целия пост
# 12
благодаря ви момичета  bouquetУспокоихте ме,малко се бях притеснила... EmbarassedС тия лекарства вече не знам.
Виж целия пост
# 13
И аз пих Магнерот и Папаверин доста дълго време,няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз пих Магнерот от началото на осмия месец до средата на деветия. Не съм имала проблеми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия