Моля за мнение за д-р Петров УНГ /Пловдив/

  • 9 088
  • 3
Здравейте, от скоро съм във форума, но ето че имам нужда от помоща ви. Днес бяхме на преглед и се оказа че трябва да махаме трета сливица. Ако някой може да ми каже мнение за д-р Петров /Пловдив/ има кабинет на кръстовището на сточна гара. Другата седмица ще ни оперира в МЦ Тримонциум. Незнам дали трябва да потърся второ мнение или да се доверя на този лекар. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
А второ мнение потърси ли?

Не съм го чувала д-р Петров.

Но и най- добрият специалист УНГ да беше, ако бях аз, щях да потърся и второ, и трето мнение. Особено пък ако става въпрос за вадене на сливицата. Това не е излишен орган, и не е толкова рутинна операция, колкото я представят. И тя, както и всички хирургични интервенции, крие /според мен/ неоправдан риск!

За УНГ в Пловдив: доволна съм от д-р Андреева, д-р Бешкова, д-р Маджарова - ВМИ, д-р Милинич, д-р Ганчев /ДКЦ II /...
А не съм доволна от доста...
Виж целия пост
# 2
Благодаря, и аз реших да потърся второ мнение и мисля да отидем в клиника Каспела пък ще видим какво ще стане.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Гледайте само, де не сте при д- р Дойков, шефа на "Каспела", че директно ще ви запише час за операция...

Това е единият лекар -УНГ в личният ми Черен списък, и не само в моя.

ПП: На моите деца не са им махани сливиците, вкл. и третата ...  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия