ПиноСлим

  • 9 287
  • 17
Здравейте,
Напоследък доста го рекламират http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=601
Дали в комбинация с диета ще има ефект? Някой пробвал ли е?
Виж целия пост
# 1
да, много добър ефект има от пинотина, но аз съм пробвала този на активмед - сасисбелт.
Виж целия пост
# 2
Какво става след като спреш да го пиеш Peace
..щом ти намалява апетита.. Peace
Виж целия пост
# 3
"подходящ, както за редуциране на телесното тегло, така и за запазване на теглото след диета като превенция на йо-йо ефекта", това прочетох в сайта на ПиноСлим www.otslabnilesno.bg
Има и много интересен брояч на калории, който пресмята колко мазнини, протеини и въглехидрати трябва да приемаш на ден, според индивидуалните ти години, височина и тегло Peace http://www.otslabnilesno.bg/calculator.htm
Виж целия пост
# 4
Kolko struva?
Виж целия пост
# 5
21.60 го мернах в една аптека, но май това е цената за 30 капсули има и опаковка от 60 капсули, но за тях цена не знам.
Виж целия пост
# 6
Какво става след като спреш да го пиеш Peace
..щом ти намалява апетита.. Peace



И аз това питам?
Виж целия пост
# 7
Знаете ли по колко трябва да се приема? Общо три хапчета на ден или максимум 3 пъти по 3 хапчета?
Виж целия пост
# 8
Знаете ли по колко трябва да се приема? Общо три хапчета на ден или максимум 3 пъти по 3 хапчета?

Според рекламата се приема по 1 преди ядене, значи зависи колко пъти на ден ядеш Thinking
Виж целия пост
# 9
Според мен това е поредната заблуда, но дано греша...
Виж целия пост
# 10
Аз ще съм крайна и ще напиша, че за мен, това е поредната сламка за удавници, поредната въдица за шарани и пр. все в този дух.... Колко жени ще дадат по 20-30-60лв, ще пият и пак няма да отслабнат... Рекламират го като поредната панацея. Докога хората ще се хващат все на една и съща въдица - не знам.
Виж целия пост
# 11
Аз ще съм крайна и ще напиша, че за мен, това е поредната сламка за удавници, поредната въдица за шарани и пр. все в този дух.... Колко жени ще дадат по 20-30-60лв, ще пият и пак няма да отслабнат... Рекламират го като поредната панацея. Докога хората ще се хващат все на една и съща въдица - не знам.

Съгласна съм с това. Обаче ако наистина притъпяват апетита ще е доста по-лесно да пазиш диета. Иначе от хапчетата няма да отслабнеш това е ясно.
Виж целия пост
# 12
Дори да притъпява апетита, докато ги пиеш, какво ще стане, когато спреш да ги пиеш?  Thinking Не е ли по-добре човек да се ориентира към диета, в която не е нужно да си с притъпен апетит, а се храниш нормално? В този форум има поне 3 такива.
Виж целия пост
# 13
Дори да притъпява апетита, докато ги пиеш, какво ще стане, когато спреш да ги пиеш?  Thinking Не е ли по-добре човек да се ориентира към диета, в която не е нужно да си с притъпен апетит, а се храниш нормално? В този форум има поне 3 такива.

   Пина, съгласна съм, но ако притъпяват апетита според мен пак ще са от полза. Поне в моя случай. Да обясня. Бях на Дюкан 1 месец и 20 дни и не прегреших нито веднъж за това време. Това е една доста строга диета според мен и е доста трудна да се спазва. И въпреки това, дори, когато бях подложена многократно да помирисвам вкусните гозби на майка ми и баба ми и да гледам как всички си хапват сладко-сладко, не съм се изкушавала. Спрях Дюкан поради финансови причини (поне според мен си е доста скъпа диета) и реших да пробвам 90дневната. Според мен е прекрасна диета. Може да си хапваш от всичко и най-важното - в диетата присъстват плодове. Да но вече трети месец постоянно почвам диетата и след няколко дни я провалям. Имам невероятен апетит. Не знам дали е следствие от това, че съм лишавала организъма си от доста неща докато бях на Дюкан, но сега постоянно ми се яде и непрекъснато провалям всякакъв режим.

   Направо се улях. Извинявам се за което. Просто си мислех, че при мен, ако хапчетата наистина помагат да се контролира апетита, ще ми помогнат да спазвам диетата. Много се надявам, затова ще следя темата за отзиви, от някой, който ги е пробвал.
Виж целия пост
# 14
Здравейте! И аз след голямо диетстване с което свалих доста килограми имам проблем със засищането. Продължавам да спазвам различни препоръки от диетата ми , но не толкова строго. Обаче забелязах, че даже и диетично да е- ми иде да изям огромни количества и пак не се чувствам сита. Така Преди месец поразпитах в аптека за нещо в тази насока и ми предложиха Калорекс апетин. Сега като видях рекламите  на пинослима се поинтересувах от цената, защото Апетина ми се видя скъп 16.50лв за 30кап. А за новия 22лв Thinking.
Но нека кажа какви усещания имам. Не мога да кажа,че като глътна капсулата и апетита ми се намалява, но забелязах, че като хапна малко и спра , скоро се чувствам заситена. Първия път понеже не знаех какво да очаквам, продължих да ям. И след като похапнахме с моя мъж сладко сладко, щях да се пръсна. Сега го пия но аз си сипвам на половин от преди, и знам че след малко ще се почувствам нахранена. Но недей те очаква да усетите експлозия и да забравете за яденето въобще. То и не е необходимо. Като напиша в гугъла Калорекс апетин излиза сайт на някаква аптека, и сайт на  борола. Там има описания.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия