Добър хомеопат в София

  • 7 440
  • 8
След дълго ходене по докторите  (и мъките) реших да посетя хомеопат - някой може ли да ми препоръча добър такъв в София? Много моля за съвет, защото нямам познати, които да са нясно с темата, а не мога да се доверя на всеки ...
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти д-р Найденов
Виж целия пост
# 2
Здравей аз мога да ти препоръчам доктор Ванков ние сме при него с малкия.Той е един от първите хомеопатии лекува с класическа хомеопатия тази с капки.Ние сме от един месец при него но преди това събрах доста мнения за него и то все положителни.От Пловдив сме и пътуваме всеки месец и си заслужава.
Виж целия пост
# 3
zdraveite!tova e dr. gadar
Виж целия пост
# 4
Ние с бебо се лекуваме при Д-р Филчев от една година. Той преподава хомеопатия във Франция. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
Горещо препоръчвам др. Мариан Иванов - клиника Фитолек. Преди 2 месеца се прибрах от САЩ и детето ми не спря да боледува. Преди  седмици ми препоръчаха този доктор и сега всичко е наред и съм изключително доволна.
Виж целия пост
# 6
Да се включа и аз- препоръчвам моите хомеопати д-р Дора Пачова и асистента й д-р Тодор Тодоров от център "Едикта"  Peace

Контакти: http://www.edicta-bg.com/?href=home
Виж целия пост
# 7
sled hodene po mukite minalata godina i mevuzmojnost na lekarite da ni postaviat diagnoza, nakraia kazaha, che imame artrit i vednaga triabva da zapo4nem s kortizon , az se otkazah ot tradicionnata medicina.
taka popadnah na doktor gadar.ne znam zasto vsi4ki maiki iskat vsi4ko da stane vednaga! ne moje, osobenno s homeopatia.pri nas otne celi 5 meseca!i tri prdi tova hodene po mukite , po bolnici!no nakraia uspiahme!
mami, imaite turpenie i vsi4ko ste se poluchi!
Виж целия пост
# 8
д-р Филчев класически хомеопат ли  е или боаронски?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия