училище за първи клас в/около "Младост", с целодвенва ангажираност

  • 1 155
  • 1
Вече се замислям за предучилищна/първи клас и съм объркана. Иска ми се училище в което да се дава солидна подготовка и детето да е ангажирано целодневно. Споделете Вашия опит. Може и часто училище, но и там ангажираността е до 17 - 17.30 часа
или държавно училище, но занималнията да е до по-късно, за да не сме притеснени да тичаме от работа.
Виж целия пост
# 1
Няма държавни училища, които да имат целодневно обучение в района на Младост. Да не кажа, че с такъв режим на обучение май има само 1 училище в цяла София - 134-то.
Иначе във всяко училище има държавна занималня, но те приключват работа по различно време. Също така в района на Младост има доста частни занимални, които вземат детето ти от училище и го занимават до около 18 часа.
Има също така един леко странен хибрид между държавно и частно училище - в 145-то училище в Младост 1 А има паралелка към Немското сдружение "Фридрих Шилер", където обучението е целодневно и приключва около 17 часа.
Отделно са частните  училища при които по правило режима на обучение е целодневен.
Малко ми е странен критерия ти на избор. Ти не търсиш нещо конкретно като училище, вид занимания или нещо по-специфично, просто искаш детето ти да е някъде под контрол цял ден newsm78 ако съм разбрала правилно.
Прочети има доста теми в този раздел за училищата в Младост, за първи клас, където са дискутирани и занималните, има специална тема за сдружение "Шилер", както и тема за Частните училища.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия