Алергична реакция от Бромокрептин

  • 1 687
  • 4
Здравейте! Пиша от името на моя приятелка, която няма възможност да публикува темата.
Проблемът е следният. Тя има висок пролактин и взема лекарството  Бромокрептин. След шестмесечна употреба започва да и се подуват устните, като възпалението постепенно тръгва и нагоре към лицето. Обиколила е всички възможни лекари, но никой неможе да и каже какво се случва. Затова ме помоли да попитам тук дали някой е приемал този медикамент и дали е възможно това да бъде алергична реакция от него.
Виж целия пост
# 1
Няма как да получи алергична реакция след 6-месечен прием на Бромокриптин. Аз доколкото знам неможе да се получи и предозиране
Моя съвет е да потърси причината другаде
Виж целия пост
# 2
Не ми се вярва да е от Бромокриптина. Ако все пак се съмнява, това лекарство има своите заместители, Достинекс и Парлодел мисля че бяха, моля да ме поправят, ако греша. Може да пробва да го замени, но задължително да се консултира с лекар преди това.
Виж целия пост
# 3
Възможно е да е алергична реакция от Бромокриптина. Аз също получавам подобни странични ефекти от лекарството, заедно със задух, запушен нос и всички възможни описани в листовката му. Ако има възможност нека го замени с Парлодел.
Виж целия пост
# 4
Здравейте! Преди три години ми откриха микроаденом и завишен пролактин. Започнах лечене с парлодел, но след като изчезна от аптеките се наложи да пия бромокрептин. Макар че съм с лекарства от три години се чувствам много зле. Всички симптоми като нежелана реакция се проявяват при мен като: смяна на кръвното налягане, сърцебиене, чувство на страх, депресия и т.н. Ужасно е чувството. Прочетох за билката витекс и мисля да започна да я пия вместо бромокрептина. Някой има ли подобни оплаквания от това гадно лекарство?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия