Къде да си направя печат на фирма?

  • 4 706
  • 10
Става дума за тези обикновенните, ръчни печати, рових с гуглето, но не се получава/или аз не се спрявам Confused/.
Ства дума за София, ако е раьона на Централна, гара или Лъвов мост, ще бъде идеално.
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Препоръчвам ти тези
Има джобни варианти, няма да носиш и мастило.
Виж целия пост
# 2
Благодаря, но ми трябва, от тези най-обикновенните, преди бяха дървени,сега са пластмасови.При счетоводителката е от самонамастилващите се, на мен ми тябва веднъж в годината и искам по обикновен.
Виж целия пост
# 3
На Дондуков мисля, че ги изработват, но незнам кой номер. Като тръгнеш от ЦУМ към театъра Николай Бинев (по Дондуков), малко по-надолу от лявата страна. Малко магазинче, на стъклото пише "печати за 5 мин" Дано да ти помогнах.


Провери Дондуков 45
Виж целия пост
# 4
Има и срещу Сити Центъра (CCS) - дори си има надпис , че стават много бързо . От хотел "Хемус" ако тръгнеш пеша към бул "България" , минава се спирката на 94 и малко по-надолу на един ъгъл има малко магазинче,на което има табела "Печати за 5 минути" .
 Simple Smile
Виж целия пост
# 5
на Дондуков мисля, че вече го няма това студио за печати - скоро минавах и ми се стори че там има бутик, но може и да бъркам. Аз съм правила печати във НЕОНА - провери имат си сайт, пускаш им го по мейла и отиваш да си го вземеш, в момента не се сещам за адреса им...
Виж целия пост
# 6
много съм доволна от зизипринт, имат и сайт ziziprint.com питай там
Виж целия пост
# 7
на бул цар борис 3 с ъгъла на житница
10 лева е
Виж целия пост
# 8
Благодаря Hug на всички, работата е свършена.
Виж целия пост
# 9
Виждам, че "работата е свършена", но все пак нека добавя - Printshop на ул. Цар Асен 5. Правят и автоматични, и джобни, и дървени и още много неща и мацките са много компетентни и любезни. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Във всеки "Office One" ще ти направят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия