ПРИЯТЕЛСТВОТО НЯМА ПОРОДА! ОСИНОВИ СИ ЖИВОТНО - ПОМОГНИ НА ДЕТЕ !

  • 1 401
  • 3
ПРИЯТЕЛСТВОТО НЯМА ПОРОДА !
 ОСИНОВИ СИ ЖИВОТНО - ПОМОГНИ НА ДЕТЕ !
 ЗА ДА НЕ СА НА УЛИЦАТА - ЗАВИСИ ОТ ТЕБ!


Момичета, мисля да започнем кампания в отговор на кампанията, предприета от неправителствената организация "На ти с природата" в община Пловдив.
От днес на сайна на община Пловдив ще се показват снимките на настанените в приюта бездомни животни. Цитирам БТА:

"За сега в приюта има 26 кучета, уточняват от Община Пловдив. През 2008 година са осиновени 14 процента от бездомните животни, което е повече в сравнение с предишни години.
   Кучетата са здрави, кастрирани и обезпаразитени. От новите собственици се изисква само такса от 6 лева, която покрива издаването на ветеринарномедицински паспорт.
   Осиновяването е един от най-хуманните начини за решаване на проблема с бездомните животни, затова то трябва да бъде максимално улеснено. В Пловдив правят точно това, коментират природозащитниците.
   Приютът в Пловдив е отворен за посещения всеки работен ден от 10.00 до 13.00 ч. и от 14.00 до 16.00 ч. "


НЕКА ПОМОГНЕМ И НИЕ ЗА ПОПУЛЯРИЗИРАНЕТО НА ТАЗИ КАУЗА! ЗА ДА ИМА ПО-МАЛКО ЖАДНИ ДУШИ, ЗА ДА ИМА ПО-МАЛКО ГЛАДНИ ДУШИ, за да може всяко дете да си има свой истински и верен другар! ПРИЯТЕЛСТВОТО НЯМА ПОРОДА!

Ако не искате да имате вкъщи домашен любимец, то може да си вземете на село, на вилата, при баба и дядо или на двора. За да ви пази къщата, да ви пази детето, за да сте със съзнанието, че сте направили още едно добро.
Аз съм страшно жалостива и мир не ми дава мисълта, че има хора, които гледат година-две и после изхвърлят домашните си любимци на улицата. Едно куче, гледано в домашна среда никога не може да оживее на улицата.
Мир не ми дава и мисълта, че има хора, които пръскат хиляди за породисти кучета, вместо да си вземат безплатно един верен приятел. Той многоповече ще се зарадва и ще го оцени!

Те освирепяват от глад, от жажда и от студ! Нападат невинни и беззащитни хора. Просто защото им трябва любов! Защото и в тях тупти едно сърчице!

ЗАЕДНО С ОБЩИ УСИЛИЯ В ТОЗИ ФОРУМ МОЖЕМ ДА ПОСТИГНЕМ МНОГО! ДОКАЗАЛИ СМЕ ГО!
Виж целия пост
# 1
Браво на Пловдив! Засега в други градове не съм виждала подобно нещо.
Подкрепям Peace
Виж целия пост
# 2
А къде се намира приюта и може ли линк към сайта на общината в който са снимките на бездомните животни  Praynig
Виж целия пост
# 3
Информация можеш да намериш на сайта на Община Пловдив:

http://www.plovdiv.bg/index.php?option=com_content&task=view … 59&Itemid=578

Успех! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия