Море или Сандански

  • 2 359
  • 17
Мами какво ще предпочетете:Да отидете на море или да отидете на Сандански за пречистване на дробовете.Кое е по подходящо за две годишно дете newsm78.Има анкета.....
Виж целия пост
# 1
Аз съм пристрастна защото Сандански е любимия ми град
Виж целия пост
# 2
Да,на Сандански е много готино.
Но бих избрала морето. В Сандански са тройно по-високи температурите и не се диша лятото.А морето разхлажда.
Виж целия пост
# 3
Може ли и двете smile3508
Избирам лятото на морето, а есента на Сандански.
Виж целия пост
# 4
Може ли и двете smile3508
Избирам лятото на морето, а есента на Сандански.
newsm10
Виж целия пост
# 5
 Mr. GreenВерния отговор е Петрич! Grinning
Виж целия пост
# 6
Гласувах за Сандански, защото исках да водя там Ради.
Половинката настояваше за море даже беше организирал всичко за началото на септември, но плановете рухнаха.

Конкретно за детенце може да е по-добре на Сандански, ама когато поотхлади newsm78
Виж целия пост
# 7
Моя колежка се върна преди няколко дни от Сандански и разправяше само суперлативи за там! Дори мисля и ние да се занесем дотам някой уикенд!
Виж целия пост
# 8
Моето детенце е направено там и този град го свързвам с много мили спомени 1dating luvbed EFP
Виж целия пост
# 9
Аз съм твърдо за Сандански.И ако можете посетете Свети Врач - бивша резиденция на Тодор Живков.трябва да се види.Освен това може да се посети и местността Рупите - там сякаш има нещо магнетично.Само,който го е посещавал може да разбере (или поне аз така си мисля) Laughing
Виж целия пост
# 10
За две годишно дете и неговата майка Сандански ще бъде един голям тормоз. Майката ако иска да види нещо интересно-на детето няма да му е интересно. Истината е, че на децата са им интересни новите неща, непознатите за тях Flutter  Сандански ще ви изтормози само. Но виж на море ще му бъде по-интересно Grinning А и на теб ще ти бъде по-хубаво. На 2 годинки децата са нестабилни, а пясъкът ще бъде добре дошъл за детенцето ти Hug
   Хич и не се замисляй, естествено че морето smile3521
Виж целия пост
# 11
На море, ама на мен там ми е хвърлен пъпът.  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не гласувах в анкетата, защото ние вече ходихме на море, а за есента планираме и почивка в Сандански.

Може би ако трябваше да избирам място за лятна почивка бих избрала морето.
В Сандански има много хубав парк за разходка на децата, но пък на мен би ми било по-скучно, а и лятото там е страхотна жега. А от здравословна гледна точка в Сандански е добре да се ходи пролетта и есента.
Виж целия пост
# 13
На мореееееееееееееееееееееееее! То мен където и да ми предложиш, не е ли моренце не го тача, солените вълнички и горещият пясък, това ми е мнението, но всъщност най-важна е почивката, кой където харесва, аз си чакам другото лято и тръгвам към...е, към морето де!!!
Виж целия пост
# 14
  Ah moreto!!! Grinning    Sandanski e pove4e za  golemi  hora   newsm78       moreto e po interesno za malkite , slagai 6apka na glavata i  mu dai da si igrae  s piasaka , taka i ti 6te si otdahne6 ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия