Кое е любимото ястие на мъжа ти / мъжете

  • 11 098
  • 139
Кое е любимото ястие на твоя мъж или приятел, защото казват, че любовта на мъжете минава през стомаха им Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ако става въпрос за манджа - най-най- любимата му е лозови сърмички с кисело мляко като сос, на второ място е пиле с ориз или с ребърца.

Иначе е голям месар и може всеки ден да яде пържоли, пилета, агнета и т.н. Ама така не става  Confused
Виж целия пост
# 2
Всичко с месо-свинско Simple Smile
....и боб-на салата, на чорба, пълнени чушки с боб, пържен, на фурна.
Виж целия пост
# 3
Моят на абсолиутно вси4ко което му сготвя казва,4е му е лиубимо ве4е(след като го е опитал).Но много оби4а морски дарове,вси4ко морско,октопода го обожава,аз не ги оби4ам.Месце си хапва доста 4есто,всъ6тност гледам да не готвя без месо.Оби4а много салатките.Ве4ер оби4а да си пийне бири4ка,а аз бяло вино или розе.
Виж целия пост
# 4
Шаран, пълнен с орехи и лук, шкембе, кюфтета върху картофено пюре, свинско с ориз, лазаня. И всичко, което има месо...  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Винаги месо ,но различно и по различен начин приготвено.Бих казала обича разнообразието и изненадите на тема месо/без агнешко/.Естествено подходящи салати и гарнитури .
Сладкиши не го вдъхновяват.
Виж целия пост
# 6
То е ясно,че всичко с месо!
По темата-лазаня/спакети,макарони/,пиперки бюрек,мусака с патладжани,пиле с хрупкави заленчуци
Но мисля че обича всичко каквото му наготвя,освен пиле с ориз.
Виж целия пост
# 7
а на моя е баницата и тестените неща но е много слаб, а другото е шкембе чорба
Виж целия пост
# 8
всичко, което е с картофи и месо
и ориз обича, но картофите са ни фаворит
А пък пържени може да ги яде на закуска, обяд и вечер и като междинно хапване Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Боб- това е храната фаворит за мъжът ми.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Моят мъж най-много обича месо Tired и сладко не подбира никак. Мъж................
Виж целия пост
# 11
ами да ядът, моя много работи освен това и след 12 много бачка  newsm44 хахахахаха, нека да яде
Виж целия пост
# 12
мъж ми обича картофена яхния с месо разбира се,мусака,таратор.
Виж целия пост
# 13
Моят мъж обича сготвеното от родителите ми - като сме им на гости фаворит му е гювечът и пълнените чушки с кайма.  eat

Вкъщи, когато аз готвя, рядко има нещо, за което да не каже, че му е любимо  Hug Но най-обичаната от него кухня е италианската и японската - ако ходим на ресторант, това са му предпочитаните  Peace Свекърва ми го глези със спагети болонезе, познава му слабото място  Wink

Удоволствие е да се готви за него, защото цени храната.  Grinning Пристрастен е към шоколада и хубавите сладкиши...
Виж целия пост
# 14
Обича всичко,което не съдържа извара,прясно мляко,шарена сол,овче и свинско месо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия