гинеколог-ендокринолог

  • 713
  • 3
Здравейте,много моля ако някой има координати на такъв специалист да ме насочи или да даде мнение.Дъщеря ми има гинекологичен проблем и след последния преглед при гинеколога се оказа ,че ще трябва да търся ендокринолог-гинеколог.Явно проблемите и са на хормонална основа ,но така и никой не се зае да назначи нужните изследвания ида намерим разрешение на проблема.Благодаря предварително на всички!
Виж целия пост
# 1
meri 2 , ако искаШ сподели zа какъв проблем става въпрос. Аz съЩо имам хормонален проблем, но такъв специалист не открих. В крайна сметка ходя на консултации при много добър ендокринолог и съгласувам лечението с гинеколога си. При мен става въпрос zа zавиШен пролактин.
Виж целия пост
# 2
Става въпрос за необилно ,но продължително кръвотечение между менстр.цикли.Декември месец бяхме на лекар,след терапията 2 мес. го нямаше проблема и сега пак кръвна.Детето е с ДЦП от рождение[ макар,че вече не е дете на 18 г е] и като спомена тази и диагноза веднага ми отговарят ,че мозъкът и не се е доразвил или нещо подобно и оттам и идват проблемите.На нея обаче не и личи ,че е болна и аз започнах да  спестявам тези подробности пред лекарите.Не зная дали ще намерим добър гинеколог,последния преглед беше в 5 градска болница в София.
Виж целия пост
# 3
Ами не съм zапоzната с подобни проблеми, но ми се струва, че е на хормонална основа. Аz лично съм много доволна от лекарите в института по ендокринология среЩу министерство на zемеделието. Но вече са минали около 10 години, откакто бях там zа последен път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия