Орешарски отряза помощите за близнаци

  • 1 412
  • 22

Според финансовия министър нямало пари в бюджета за помощите за близнаците

Що ли не се учудвам, звучеше прекалено добре.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Да ни е честито и предупредете клетките си близнаци да не правят до второ нареждане.....И за тях, и за студентките звучеше много добре.......
Виж целия пост
# 2
Знаех си аз, че има някаква врътка! Звучеше прекалено хубаво, за да е истина.
Виж целия пост
# 3
Знаех си аз, че има някаква врътка! Звучеше прекалено хубаво, за да е истина.

Врътката е, че Масларова си прави ПР на гърба на всички.
Виж целия пост
# 4
Май е време Орешарски да си обира крушите (орехите)... Thinking
Виж целия пост
# 5
Май е време Орешарски да си обира крушите (орехите)... Thinking

За мен лично по-виновна в случая е Масларова. Щото обещава, ама не е съгласувала нещата с финансовия министър.
Но като цяло съм съгласна, че всички трябва да си обират крушите-
Виж целия пост
# 6
За съжаление не съм изненадана. Даже не знам как да коментирам.
А, сетих се: някой може ли да каже за КАКВО, по дяволите, ИМА пари в бюджета?  Thinking
Виж целия пост
# 7
Мда, МАсларовица за пореден път се оля. Първо ще има пари, после за да пестим ще ги даваме накуп и накрая- нищо. Имах подозрения, кой нормален политик обещава нещо през януари за текущата година......
Лошото е, че хората се надяват.
Виж целия пост
# 8
CryА, сетих се: някой може ли да каже за КАКВО, по дяволите, ИМА пари в бюджета?  Thinking

Е...защо питаш.....За Мерцедеси и пр. нови возила,че старите били остарели...Пък депутатите трябвало спокойно да обхождат избирателните си райони.....Като обикаля твоя депутат из твоя район, не му ли видя новото возило?

Аз ни депутат съм видяла, ни кола, ни нищо, ама това е друга тема....Казват ми,че бил минавал покрай мен.....Може....живея покрай главен път Е 79...и сигурно е минавал....Я за да отиде в Банско, я за Гърция.......А и от тук е пътя и за Ковачевица - мястото, където Президентът е бил на нова година...Но и него не съм го видяла......
Виж целия пост
# 9
Тези помощи не се ли обсъждаха при приемането на бюджета? И не са ли всъщност предложение на Христина Христова? Бяха отхвърлени в бюджетна комисия, гласувани в пленарна зала, после по искане на Овчаров прегласувани и пак приети, поне това си спомням.
Виж целия пост
# 10
На Христина Христова са, да.....
Виж целия пост
# 11
Но първоначално бяха в друг вид, нали? Следя ги горе долу. ПРедложението на Христина Христова беше за 100 лв месечно. ХАосът настана после...
Виж целия пост
# 12
Но първоначално бяха в друг вид, нали? Следя ги горе долу. ПРедложението на Христина Христова беше за 100 лв месечно.

100 лева месечно на дете, но Масларова предложи сумата да бъде изплащана еднократно, за да пести ...ама какво да пести не ми стана ясно.
Виж целия пост
# 13
Аз така и не повярвах. Затова сега не съм изненадана.  Confused
Виж целия пост
# 14
Но първоначално бяха в друг вид, нали? Следя ги горе долу. ПРедложението на Христина Христова беше за 100 лв месечно.

100 лева месечно на дете, но Масларова предложи сумата да бъде изплащана еднократно, за да пести ...ама какво да пести не ми стана ясно.
Обяснението на шефа на социалната комисия Хасан Адемов беше, че след раждането родителите най-много имат нужда от тази помощ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия