спят ли добре децата ви при пълнолуние?

  • 5 186
  • 58
Вече знам кога е пълнолуние, дори да не съм поглеждала небето... моето малко зверче се буди цяла нощ, а в 4-5 часа сутринта е сякаш наспан и иска да си играем. Спят ли добре вашите дечица при пълнолуние? И какво мога да направя, за да подобря съня му в такива нощи?
Виж целия пост
# 1
Спи, да.
Изморявай го повече през деня.  Party
Виж целия пост
# 2
Засега поне нямаме проблем с пълнолунието -дано е все така  Laughing
Виж целия пост
# 3
И аз на предното пьлнулуние си мислех да пусна такава тема,ама викам ще ме вземат за хахо Crazy
На мен ми се струва(или си вьобразявам)че пьлнолунието му се отразява.Винаги го приспивам много трудно тогава и винаги се буди по често от обичайното.
Виж целия пост
# 4
Сънят на сина ми не се влияе от пълнолунието.
Виж целия пост
# 5
Не се влияе от луната.Случвало се е обаче докато беше по-малка да се буди в 2-3 часа наспала се и искаща игра.До преди да тръгне на градина сутрин се будеше в 5,30-6.00ч всяка сутрин(спеше по 1 час на обяд),а сега ако я оставя може да спи и до 10.00-11.00ч и в 13.00ч пак да спи два часа следобеден сън.
Изморявай го повече през деня,може да помогне.
Виж целия пост
# 6
Нито детето ми, нито аз, нито мъжа ми се повлияваме по какъвто и да било начин от пълнолунието Mr. Green
Виж целия пост
# 7
спи като къпан, аз също Simple Smile)))

детето има ли хубави епрдета или щори...да не му  свети луната да си мисли че е  ден Simple Smile))
Виж целия пост
# 8
Спи, но майка му не спи.
Май водните зодии се влияят най-много от пълнолунието. Wink
Виж целия пост
# 9
Спи си мн спокойно Laughing
Виж целия пост
# 10
И  аз  си  мисля  че му  влияе.Когато  има  пълнолуние  е  много  не  спокоен.На  съпруга  ми  също  му  влияе.А  аз  спа  като  къпана.
Виж целия пост
# 11
Спи, но майка му не спи.
Май водните зодии се влияят най-много от пълнолунието. Wink

Брей не знаех, но има резон. Аз като виден скорпион вия по цяла нощ на пълнолуние, малката кърти като мече по време на зимен сън.
Виж целия пост
# 12
Синът ми се събуди тази нощ в 1.30ч. наспан  Shocked Искаше да си играем Joy Сутринта разбрах, че е било пълнолуние. Не знам дали има някаква връзка, но се надявам да не се повтаря  Praynig
Виж целия пост
# 13
И аз не бях чувала,че водните зодии се влияят най много от това.
Значи може да не си вьобразявам,синьт ми наистина и той е водна.
Виж целия пост
# 14
а моето е водолейче, но вече няколко месеца усеща пълнолунието Thinking , докато аз съм овен и адски мнооогооо ми се спинка Rolling Eyes   newsm78 И преди известно време никога не съм обръщала внимание на луната и подобни неща, че дори и на зодии
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия