Candida и хомеопатия

  • 3 320
  • 8
Моля споделете имате ли опит при лечение на гъбички с хомеопатия,а и не само хомеопатия,изобщо всякакви алтернативни методи за лечението им.Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Ентеросан S-V - таблетки с лактобацили, бифидуси .... натурално нещо е. Слагат се във влагалището вечер. Добре е заедно с тях да се пие и Ентеросан от друг вид, който е за орална употреба, но може и всякакви други пробиотици и пребиотици.
Може да го съчетаеш и с Цитросепт (тампони, които се слагат също във влагалището) - описано е на листовката на Цитросепта, както и на сайта им.


ПС: но както може би знаеш, гъбичките са решен конфликт...
Виж целия пост
# 2
Да, имам опит. Някога, като започнах да ползвам хомеопатия и спрях да пия АБ, ги махнах с нея и не съм имала изобщо оттогава.
Успех.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета,ще пробвам.
Nenaatoa,все забравям да потърся  отговора първо в ГНМ,но пък и точно този тип конфликт нещо не ми се връзва newsm78.
Виж целия пост
# 4
Ето за справка от ГНМ:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276180.885

както и в Ново семейство (не могат да се дават линкове оттам, незнам защо), в темата Малко информация, на 6 страница.

Виж целия пост
# 5
Благодаря,Nenaatoa!
Виж целия пост
# 6
Пак съм аз.Тъй като не открих в аптеките вагинални свещички с млечно-кисели бактерии(оказа се,че някои аптекари дори и не са чували за такива) пробвах рецептата с Цитросепт,описана на сайта им и определено има ефект-течението спря,сърбенето и дискомфорта също изчезнаха само след три дни.Ще продължа още няколко дни както и ще си поръчам въпросните свещички.
Ивонска,разкажи за твоето хомеопатично лечение- взимаше си само "твоето" си лекарство или нещо допълнително.Определено няма да тръгна да се лекувам сама с хомеопатия,но ми е интересно при теб как е процедирал лекарят ти.Моята хомеопатичка каза да се взема острото лекарство и да не слагам никакви глобули(не знам дали въпросните тампони с цитросепт могат да се приравняват с глобулите),но аз вече бях получила някакъв положителен резултат от цитросепта.
Виж целия пост
# 7
Те не са свещички!!! Таблетки са, мънички, но са само за вагинална употреба... Ентеросан S-V  -  пробиотик.
Виж целия пост
# 8
...
Ивонска,разкажи за твоето хомеопатично лечение- взимаше си само "твоето" си лекарство или нещо допълнително....

Ами... трудно ми е да кажа, защото в началото си нямах "моето" лекарство и няма как да кажа от какво точно ми е минало (а хомеопата ми не е словоохотлив)... А от тогава не ми се е налагало да тествам лечение именно на гъбички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия