REMINGTON или Philips

  • 2 169
  • 6
Здравейте,
Бих искала да си закупя от тези преси маши, но не мога да се спра на модел.Бихте ли ми помогнали?!

Искам да мога да си правя от тези прически - права коса, но извита по края, или на букли...не, че знам как става... Mr. Green
Модела на първата е S-8660, на втората с йони/Airstylist Ion/.
Вторият посочен модел е май само маша т.е. няма преса.
Благодаря на отзовалите се!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
Бих искала да си закупя от тези преси маши, но не мога да се спра на модел.Бихте ли ми помогнали?!

Искам да мога да си правя от тези прически - права коса, но извита по края, или на букли...не, че знам как става... Mr. Green
Модела на първата е S-8660, на втората с йони/Airstylist Ion/.
Вторият посочен модел е май само маша т.е. няма преса.
Благодаря на отзовалите се!  bouquet
aз имам S-8660 и съм страшно доволна...има си терморегулатор, йонизиращ ефект, целия комплект е керамичен, приставките на пресата са с две лица, от едната за изправяне, от другата за вафлички. Мен лично ми върши страхотна работа
Виж целия пост
# 2
Аз купих на сестра ми една от метро на ,,Remington'' за 6о лв.Има няколко приставки за маша, за преса и др. Понеже тя е фризьорка и каза че много е доволна.
Виж целия пост
# 3
Благодаря Ви!
КРЕСЛА Можеш ли да ми кажеш модела и?
Прави ли такива букли за каквито говоря по горе?
Виж целия пост
# 4
 Ето такава е нейната,но незнам дали ще ти свърши работа.    http://www.ciao.de/Remington_S_8660__2471516 
Виж целия пост
# 5
Philips   Имам на Philips 10 в 1 и може да се каже,че съм доволна ...взех я за 80 и кусур лева и имаааааа мноого приставки  Grinning
Виж целия пост
# 6
Благодаря момичета!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия