Моля за коментар

  • 630
  • 1
Здравейте! От 7 месеца със съпругът ми се опитваме да увеличим  членовете на семейсттвото ни, но засега опитите ни са без успех. Съответно ориентирахме се към подходящ лекар и започнаха изследванията. При мъжът ми всичко е наред според направената и разчетена от доктора спермограма. Но при мен нещатата  не стоят добре, поради факта че имам направени 2 операции с доказана ендометриоза - последвал 6 месечен курс на лечение с Диферелин и за капак на всичко преди 3 год. ми откриха и възел на щитовидната жлеза с завишени хормони. След съотвеното лечение с Пропицил нещата се нормализираха и сега 'уж' всичко е наред, но възела си стои. Миналата седмица започнах с изследване на хормоните 2-3 ден от цикъла са правени и бих искала някоя от Вас, която е запозната повече да изкоментира резултатите- Пролактин 248.97mlU/l, LH - 3.80lU/l  отстрани като реф. ст-ти на лабораторията е дадено фол.1.9-8.0, овул. 11.3-59, лут.0.8-      , FSH - 3.08lU/l реф.ст-ти фол.2.4-9.3, овул. 3.9-13.3, лут.0.6- , Estradiol - 0.380nmol/l реф. ст-ти фол. 0.08-0.79, овул.0.7-2.1, лут.0.00 за всеки от хормоните.
Другия месец ще правя и цветна снимка на тръбите. Имам 28 -29 30 дневен цъкъл използвам тестове за овулация но досега не сам видяла + тест, появява се само втора бледа черта. Какво мислите възможно е да нямам овулация или да е по-късна. Ще съм благодарна на всички които споделят мението си !
Виж целия пост
# 1
Според мен пролактина и естрадиола са идеални!Що се отнася до ЛХ-ФСХ,това,че съотношението е горе-долу 1 към 1 е добре,но ми се струват нисички като стойност и двата.Нямам идея какво означава това,но на пръв поглед мисля,че нещата са ок,от това,което си изследвала.При теб е по-важно да се пуснат хормоните на щитовидната жлеза,след като там има проблем PeaceЖелая ти много успех Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия