Препоръчайте хотел или санаториум в Павел Баня

  • 36 661
  • 10
Здравейте,

най-после след 2 месечно лежане със счупен глезен започнах раздвижване. Разбрах от познати, че в Павел баня водата се отразява много добре на такива травми.

Бихте ли ми препоръчали място с басейн, за което имате добри отзиви.

Предварително благодаря за отговорите!!

Поздрави.
Виж целия пост
# 1
http://www.markoni.eu/ ето нещо подходящо.
Виж целия пост
# 2
Хотелчето не изглежда зле.Може да отидем там някой уикенд.
Виж целия пост
# 3

Благодаря за линк-а  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
"Ягуар" мисля че така се казва базата,прилични са стаите,може да се мине по нои,има добри специалисти,но най вече водата е полезна.От баба ми знам че в старата база на санаториума водата е по добра неразредена..... имам и кординати трябва да ги потърся
Виж целия пост
# 5
Ние миналата нова година бяхме в Маркони-супер е, особено мезонетите. И градчето е готино- има невероятен парк. Peace
Виж целия пост
# 6
Ако става на въпрос за хубава леглова база,мезонети и ресторанти е едно,но останах с впечетление че съфорумката иска да се лекува.
Виж целия пост
# 7
За лечение това е най-доброто.
Виж целия пост
# 8
Привет на всички!По принцип не обичам,да пиша,предпочитам да говоря,но бих желала да споделя моите впечатления от град Павел баня.Със съпруга ми открихме това градче през 2006 г.,когато бяхме тръгнали на почивка.От тогава сме били там общо 4 пъти,последно за посрещането на 2009г.Градчето е малко и много спокойно,има чудесен парк,много зеленина и цветя,които са поддържани идеално.Много е чисто навсякъде,аз съм от Варна,обиколила съм много места в България,но не съм видяла по-чист град,поне засега.Покрай ходенията ни там съм събрала много информация,добре че засега ходим само за удоволствие и релакс.По програма на НОИ,ако се уредите,може да се отиде в ПРО ЕАД , Ягуар(в комплекса на ПРО,единият от трите блока),стария рехабилитационен център,комплекс Милениум,за Маркони не съм сигурна.Другият вариант е да се отиде свободно в което хотелче или частна квартира пожелаете и да ползвате басейн и други процедури където искате.Засега най-нова е базата на Маркони,и най-хубава.Не мислете,че рекламирам,там ползвахме само  SPA услуги и басейн,а бяхме отседнали в друг хотел,който бих рекламирала с удоволствие.Ето някои,от координатите,които съм събрала:
     0894/885036  Лалка - квартира Денина,беше добре обзаведено,самостоятелно WC,хладилник,TV,климатик, 20лв на стая за двама,отстъпки за повече дни
   http://www.pavelbanya.eu/static.php?page=KvartiriDenina
     0888/848143  Стефка - розовата къща,добре обзаведено,самостоятелно WC,хладилник,TV, 9-11 лв на човек,според стаята,отстъпки за повече дни
       04361/2090  , 043613290 - Ягуар , там не сме нощували знам че е скъпо,ползвали сме само басейн и ресторантите(всички са добри),
       
  Това е моят фаворит! Хотел "Кавръкови" .Чисто нов семеен хотел,няма година.Нямам думи с които да опиша впечатленията си.Чистота,уют,блясък.Прекрасен вътрешен двор,чудесни стопани,които ни глезиха постоянно.Гозбите на Недка бяха ненадминати,а ракийката и винцето на Кольо така хубаво се плъзгаха.....Мога още да пиша за тях,но не това е целта в момента,а да ви ориентирам за хотел или санаториум.
   http://www.hotel-kavrakovi.com/home.html
   
   0888/446703 - Кольо Кавръков , 0888/861125 - Недка Кавръкова

  Имам и линка на Маркони
  http://markoni.eu/content/view/17/30/
   
Още много мога да пиша за град Павел баня,но мисля че това е напълно достатъчно.Само за последно да кажа,че всеки,който иска да избяга от големия град си заслужава да отседне там,още повече в района има много какво да се види.
Виж целия пост
# 9
Пухкави снежинки, благодаря за подробния отговор!!

Благодаря на всички за информацията, много сте отзивчиви!!


Виж целия пост
# 10
Старичка е темата, но ми помогна и пиша, защото и моята инфо може да е полезна за някой.
В последния момент решихме да идем в Павел баня и естествено хотелите бяха пълни, както и повечето къщи за гости. Намерихме една нова "Къщата с клюкарника". Функционира от 2-3мес, всичко е новичко, чисто, стопаните са изключително мили хора. Къщата се води "далече" от центъра - на 5мин. пеша е от Маркони. Невероятна тишина, сутрин ни будеше петел, птички чуруликаха  по цял ден. За следващото лято казаха, че ще направят и басейн.
Градчето е невероятно спокойно и има страхотно паркче в центъра. Определено пак ще отидем!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия