Как да се отвори детска градина

  • 62 649
  • 186
Здравейте, сигурно много от вас са си мислили дали да не отворим детска градина, или ясла, или детска къща или каквото и да било там при този недостиг на места в детските градини. Всъщност въпросите са ми много: какво точно трябва да се направи, какви са изискванията, знам, че ако се казва "детска градина" всъщност е много трудно - какво друго може да е, лицето собственик какво образование трябва да има, тези които гледат децата какви трябва да са, изобщо имам нужда  от всякакъв род информация, даже има и неща, за които в момента не се сещам.  Много ще съм благодарна ако ми помогнете с каквото и да било Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Откриване на частна детска градина. Ред и действие на процедурата. Необходими документи.
Молба за откриване на частна детска градина
Откриване на частна детска градина
НАРЕДБА № 7 за откриване, преобразуване, промени и закриване на частни детски градини и училища

Когато прочетеш всичко, което ти трябва - ще се откажеш.  #Crazy Money ooooh!
Насочи се към откриване на клуб за почасово гледане на деца, или някаква друга форма - парти клуб или др. под.
Виж целия пост
# 2
Аз помислих, че по форумски ще си правим градина за тези, които ще останат извън класиранията.  Thinking
Виж целия пост
# 3
инка62
Всички тези неща ги изчетох, и честно казано малко се отчаях, и именно за това си мислех, дали не може да се води детски център, къща, парти клуб или нещо подобно, а всъщност да е като градина.
Никъде не намерих ако е център какви са изискванията - предполагам не са толкова строги Rolling Eyes

Ако наистина е толкова сложно, тогава как ги и ма всичти тези частни градини - само където са в покрайнините на София и са доста скъпи
Виж целия пост
# 4
Аз помислих, че по форумски ще си правим градина за тези, които ще останат извън класиранията.  Thinking

а и това не е изключено Grinning, накрая може и това да стане
Виж целия пост
# 5
И аз ще следя темата,че и мен ме вълнува.
Виж целия пост
# 6
Колкото повече идеи и информация, толкова по-добре
Виж целия пост
# 7
варианта е да се ползва като детска градина , а да се води с друг статут
Виж целия пост
# 8
Именно това ми е идеята и на мен, само че никъде не намирам, това нещо с друг статут - като какво точно трябва да бъде и какви са изискванията.
Виж целия пост
# 9
И аз се записвам да следя темата, защото заедно с други майки сериозно започнахме да се замисляме по въпроса.

Виж целия пост
# 10
И аз го мисля. Ще ми реши два проблема наведнъж. Доколкото разбрах детските центрове не са добре регламентирани още и ако не се приготвя и сервира храна, почти няма изисквания.
Виж целия пост
# 11
Луда Мара, каква ще е тази градина без храна? Дори и с кетъринг от детска кухня пак си има изисквания.

Аз имам помещение с вътрешен двор, което е иделано за детска градина за 10 деца. Мислила съм го много пъти, проучвах идеята, но не е рентабилно според мен. Който го интересува мога да му разкажа в детайли.

Приятелки ми споделят за няколко деца, които се гледат в апартамент, но това не бих причинила на моето.   Peace
Виж целия пост
# 12
Ами, до нас се гледат в апартамент, етаж от къща 3 групи от по 7 деца, имат си и спални и това се нарича "детски център", при това в него няма места за година напред... Ходих да проуча заради нашите минимални шансове за градина. Става дума за "Sweet, sweet home" на Мърфи. Не знам, наистина какви са изисканията, когато храната само се сервира, не съм навътре в нещата, а и когато бъда, едва ли ще го споделям Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Завиждам ви за оптимизма! Аз не бих затрила 50 бона, за да превърна етажа от къщата в детска градина, ако ще се уча от форума как стават нещата.
Виж целия пост
# 14
Завиждам ви за оптимизма! Аз не бих затрила 50 бона, за да превърна етажа от къщата в детска градина, ако ще се уча от форума как стават нещата.

А , хич и не мисля да се уча от форума, нито пък имам оптимизъм. Просто и на мен ми е минала през главата тая мисъл. Но като знам, че обичам да играя по правилата, едва ли ще го направя. У нас всички правила са създадени да унищожават дребния бизнес и предприемачество още на етап идея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия