Нека дарим бъдеще на едно малко момиченце с увреждане!

  • 2 048
  • 27
Гергана Здравкова е самотна майка на прекрасно момиченце с увреждане,чиято диагноза е спина бифида с придружаваща я хидроцефалия.
Операция в чужбина ще даде шанс на малката Бояна да живее нормално и достойно,операция,за която семейството няма средства.
Нека помогнем,нека подарим бъдеще на още едно от многото деца с увреждания в България.
  bouquet
Ето тук можете да научите повече за малката Бояна:

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=127706

Епикризи на детето и проформа фактура с цената на необходимото и лечение в чужбина:

http://family.webshots.com/album/570498759JrHmsV

Координати на майката-тел. 0895 69 44 18 или на email: geri_ir@abv.bg

Банкова сметка в евро:
IBAN BG76UBBS80021431996310
BIC UBBS BGSF
Виж целия пост
# 1
Страхотна жена е Гергана, а Бояна е смело и много красиво дете.
Виж целия пост
# 2
Прекрасни са и двете!!! И много силни и много им се възхищавам и им се покланям!!! Всичко най им желая и бързо оздравяване на Бояна  Heart Eyes Hug  bouquet
Виж целия пост
# 3
Прекрасни са и двете!!!
Ще преведа парички,  малката Боянка е едно малко чудо. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
И двете са прекрасни!  Hug  Heart Eyes Много се радвам, че има смели и борбени хора, като тях!  Praynig
Виж целия пост
# 5
Майката на Бояна ще се включи най-вероятно след няколко дни,защото все още са в Пирогов.  bouquet
Виж целия пост
# 6
Пожар, а има ли срок за извършване на операцията, спешно ли трябва да се направи? Ние говорихме няколко пъти с теб, ти ми разказа как е минала срещата ви с Гергана, ама аз не разбрах те защо са сега в Пирогов. Можеш ли да обясниш?
Виж целия пост
# 7
Прекрасните очи на това детенце не се забравят лесно.
Пожар, погледни дали BIC е пълно написан, че май е с едно F накрая по-къс.  Peace
Виж целия пост
# 8
Прекрасните очи на това детенце не се забравят лесно.
Пожар, погледни дали BIC дали е пълно написан, че май е с едно F накрая по-къс.  Peace
Благодаря ти  bouquet,явно в бързината снощи съм го пропуснала-вече го поправих.
Виж целия пост
# 9
Пожар, а има ли срок за извършване на операцията, спешно ли трябва да се направи? Ние говорихме няколко пъти с теб, ти ми разказа как е минала срещата ви с Гергана, ама аз не разбрах те защо са сега в Пирогов. Можеш ли да обясниш?
Не зная какъв в какъв срок трябва да бъде направена операцията в чужбина-съжалявам,че пропуснах да попитам това,а може и да съм,но ми се губи отговора-говорихме за толкова неща,а времето бе малко ooooh!.Предполагам,че е спешна тази операция,защото след нея малката Бояна вече няма да се налага да носи памперс.
В Пирогов днес им бе направена ревизия на клапата(била е запушена),преди малко говорих с Гергана и тя каза,че детето се чувства добре и очакват в началото на другата седмица да ги изпишат,ако всичко е нормално.  bouquet
Виж целия пост
# 10
Прочетох, че става въпрос за 12 хиляди евро.

Като бях в Трета градска, в детската сърдечна хирургия, научих, че за сърдечната операция(13 хил. евро) на децата от Македония 80 % се поема от държавата.  Българската държава толкова ли е по-бедна, че не осигурява нищо за операции на децата си в чужбина?

Или е въпрос на човечност на политици? Като сестра ми се върна от Македония думите и бяха - "Една по-хубава България, хората, градинките им, всичко, като отпреди 9-ти..."
Виж целия пост
# 11
Ето тук можете да научите повече за малката Бояна:

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=127706

Епикризи на детето и проформа фактура с цената на необходимото и лечение в чужбина:

http://family.webshots.com/album/570498759JrHmsV

Координати на майката-тел. 0895 69 44 18 или на email: geri_ir@abv.bg

Гергана Боянова Спасова

Банкова сметка в евро:
ОББ
IBAN BG76UBBS80021431996310
BIC UBBS BGSF

Извинявам се,че пропуснах да напиша името на майката за банковата сметка  както и да посоча за коя банка става дума.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Прочетох, че става въпрос за 12 хиляди евро.

Като бях в Трета градска, в детската сърдечна хирургия, научих, че за сърдечната операция(13 хил. евро) на децата от Македония 80 % се поема от държавата.  Българската държава толкова ли е по-бедна, че не осигурява нищо за операции на децата си в чужбина?


Aми то и ние ги имаме парите, във Фонда за лечение на децата в чужбина, ама никой не знае къде са тия пари и защо се отказва или се мотаят с години децата и родителите им и не се изпращат на лечение в чужбина.
Виж целия пост
# 13
Прочетох, че става въпрос за 12 хиляди евро.

Като бях в Трета градска, в детската сърдечна хирургия, научих, че за сърдечната операция(13 хил. евро) на децата от Македония 80 % се поема от държавата.  Българската държава толкова ли е по-бедна, че не осигурява нищо за операции на децата си в чужбина?

Или е въпрос на човечност на политици? Като сестра ми се върна от Македония думите и бяха - "Една по-хубава България, хората, градинките им, всичко, като отпреди 9-ти..."
Тя не само в чужбина не осигурява нищо и тук на място положението е окаяно.Благодарение на добрите сърца на обикновените хора голяма част от децата ни са били спасявани многократно.
Утре,ако всичко е наред Бояна и майка и ще си бъдат у дома.
Виж целия пост
# 14
И аз искам да се включа да помогна с каквото мога. Досега колко пари са събрани?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия