На кого да вярвам?

  • 2 312
  • 16
Здравейте момичета.Ето и нашият проблем.
Дъщеря ми е на 4г.7м. по принцип не боледува много.При нея слабото място е нослето.
След различни мнения на лекари, отпадна като вариант носната сливица.
Вчера , направихме снимка на ренген на синусите.Ходехме при една лекарка, която беше на мнение, че детето има синузит.Изписа две рецепти, които трябваше да взема:Капки за нос и за уши, антибиотик Далацин-ц и едни други хапчета.
Днес реших да потърся мнението на спициалист УНГ. отидохме при доц.Дойков.
Той категорично, отхвърли диагнозата за синузит.Въпреки, че наистина като погледнеш снимката има някакви тъмни петънца.
Иска да направим посявка от нослето, в понеделник.
Сега незнам на кого да вярвам.
Вие как бихте постъпили?
Дали да търся и друго мнение?
Виж целия пост
# 1
Според мен послушайте доцента и направете посявка.Мисля,че тя ще покаже какво му е на детенце.Изчакайте с антибиотика
Виж целия пост
# 2
Според мен послушайте доцента и направете посявка.Мисля,че тя ще покаже какво му е на детенце.Изчакайте с антибиотика
Peace И според мен така е най-добре.
Виж целия пост
# 3
Изчакайте да се уточни диагнозата и не бързайте с антибиотика  bouquet
Виж целия пост
# 4
Въпреки негативните мнения за Доц. Дойков, аз съм доволна от него,направете посявката и успех!
Виж целия пост
# 5
И аз мисля,че е по добре да направите посявка и да видите резултатите.
Виж целия пост
# 6
Пуснете секрет и после решавайте Peace.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета.
Съпругът ми е категоричен, да изчакаме посявката.
Но все пак ми е доста притеснено, защото и друг път ми се е случвало, докато изчаквам, положението се влошава доста.
Дано този път всичко е наред.
Виж целия пост
# 8
Aз бих направила посявка... ако после пак не съм сигурна бих потърсила още едно мнение.
Виж целия пост
# 9
Aз бих направила посявка... ако после пак не съм сигурна бих потърсила още едно мнение.


И аз така. Peace
Виж целия пост
# 10
Aз бих направила посявка... ако после пак не съм сигурна бих потърсила още едно мнение.


Аз бих направила така !
Виж целия пост
# 11
Моят син също има проблеми с носа, и по точно сополи, които като тръгнат рядко спират. Дори му правят проблеми и с ушите. Но когато е по-продължително време, пускаме посявка да видим за бактерии. Така е най-сигурно. И дори тогава всъщност лекуваме с хомеопатия, не с антибиотик. Посъветвай се и с друг УНГ, защото аз доколкото знам и съм чела децата до 7 г. не развиват синузит.
Виж целия пост
# 12
мен също ме интересува тази тема.

а има ли вероятност да е свързано със сливици така ни каза доктор...????
Виж целия пост
# 13



...а има ли вероятност да е свързано със сливици така ни каза доктор...????

Кое да е свързано със сливиците? Ако за хремата питаш - да, може да е заради такъв проблем.
Виж целия пост
# 14
мен също ме интересува тази тема.

а има ли вероятност да е свързано със сливици така ни каза доктор...????
.
По принцип, има голяма вероятност хремата да е свързана с третата сливица.
В нашият случай, засега сливицата отпада като вариант, защото днес на прегледа доктора ни обясни че не се налага да е махаме, за сега.
Направо ми омръзна с това носле.Или е с хрема, или запушено и секретите се стичат назад, и от там се започва и с кашлица.
Уж, не ходи на градина моята дъщеря, и пак неможем да е опазим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия