Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 434 481
  • 11 543
# 3 255
Момичета, препоръчайте ми добър общопрактикуващ лекар в Тракия. Сега съм при Анета Бъздикян, която работи в поликлиниката, но всеки път пред кабинета й има по 20 човека, а тя вътре си върти мохабет със сестрата или с някой пациент. Освен това все няма направления  ooooh!
Виж целия пост
# 3 256
Момичета, препоръчайте ми добър общо практикуващ лекар в Тракия. Сега съм при Анета Бъздикян, която работи в поликлиниката, но всеки път пред кабинета й има по 20 човека, а тя вътре си върти мохабет със сестрата или с някой пациент. Освен това все няма направления  ooooh!
Аз съм при д-р Рашкова пак в поликлиниката, при нея също е навалица пред кабинета (има много бебета ама със запазен час става) но винаги е била точна в диагнозата, не изписва антибиотик за застраховка като други доктори, не ми е отказвала направление, внимателна е и винаги си вдига телефона. НО това е мое мнение.
Виж целия пост
# 3 257
Моето дете е при д-р Михайлова,тя също работи в поликлиниката в Тракия.Като цяло сме доволни от нея,има много пациенти,но като си запазиш час предварително няма проблем.Simple Smile
Виж целия пост
# 3 258
Имате ли координатите на д-р Петров УНГ - изгубила съм му визитката, а трябва да запазя час за малката - кабинетът му е до Сточна гара
Виж целия пост
# 3 259
Имате ли координатите на д-р Петров УНГ - изгубила съм му визитката, а трябва да запазя час за малката - кабинетът му е до Сточна гара

http://informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=4673&am … G=bg&mobout=0

Надявам се тези да са актуални!
Виж целия пост
# 3 260
Имате ли координатите на д-р Петров УНГ - изгубила съм му визитката, а трябва да запазя час за малката - кабинетът му е до Сточна гара

http://informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Info&ID=4673&am … G=bg&mobout=0

Надявам се тези да са актуални!

Благодаря ти много!
Виж целия пост
# 3 261
Здравейте,момичета Simple Smile Нуждая се от малко информация  предстои ми преглед при др. Кабадозов в "Каспела" и ако може да споделите мнения и впечатления за него.По-напред във форума прочетох хубави отзиви за него.
  А също ако може да ми препоръчате добър ендокринолог работещ със ЗК.

 Благодаря предварително. Hug
Виж целия пост
# 3 262
Кабадозов не е ли уролог?  newsm78
На същото място в същия кабинет препоръчвам д-р Шишков - уролог.
Виж целия пост
# 3 263
Благодаря Simple SmileДа така е уролог е .Чувала съм много добри отзиви и за доктор Шишков,но забравих да спомена,че сме с направление,а др. Шишков не прави прегледи по ЗК.Затова попитах за др. Кабадозов.
 Отново искренно благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 3 264
По отношение на педиатър в Кършияка - д-р Милчева-0887706433. Отгледала е и двете ми деца. Без АБ, с кърма и късно захранване, с много загриженост и внимание. Няма статут на джипи. Работи с талони от ЗК.
 На всички млади майки препоръчвам - ползвайте джипитата си за ваксини и нищо повече. Намерете си добър педиатър който ще следи развитието на детето ви от раждането до тийнова възраст. Ползвайте джипитата за координатори - каквито са, а не за лекуващи лекари. Работата им е да ви насочат към специалист, а не да лекуват.  Така инвестирате в здравето на децата си .
Виж целия пост
# 3 265
Моля препоръчайте ми педиатър, който ще се съгласи да отразява фиктивно ваксините. Може и да не работи със ЗК. Моля на лични!
В Пловдив едва ли ще намериш... Wink
Може и в някое от близките населени места. Едва ли на всички лекари са им излишни едни 50 лева (примерно) на ръка всеки месец, в замяна на една несвършена работа  Simple Smile

Мила,то ако ставаше така...с едни 50лв. охо...да сме си решили проблема отдавна Whistling Grinning
Виж целия пост
# 3 266
По отношение на педиатър в Кършияка - д-р Милчева-0887706433. Отгледала е и двете ми деца. Без АБ, с кърма и късно захранване, с много загриженост и внимание. Няма статут на джипи. Работи с талони от ЗК.
 На всички млади майки препоръчвам - ползвайте джипитата си за ваксини и нищо повече. Намерете си добър педиатър който ще следи развитието на детето ви от раждането до тийнова възраст. Ползвайте джипитата за координатори - каквито са, а не за лекуващи лекари. Работата им е да ви насочат към специалист, а не да лекуват.  Така инвестирате в здравето на децата си .
А при кое джи пи си? Не се ли обижда, като му кажеш, че е некадърен и едва ли не , че не може да се справи с една настинка на детето? Колко често ти дава направления за педиатър, има ли някакво ограничение?
Виж целия пост
# 3 267
При педиатъра на децата плащам като поп. Не търся талони.  До сега д-р Милчева се е справяла с повечето им заболявания ( най-тежкато е било варицела при големия).   Когато аз или съпругът ми имаме нужда от специалист звъня на джипито и искам направление. До сега не ми е отказвано.  Веднъж годишно искам направления за пълни кръвни изследвания на децата. 
През годините от джипи съм получавала направление и съм ползвала услуги на:
 - уши нос гърло - д-р Яхубян
 - алерголог - д-р Евтимова
 - хематолог - г-р Стоянова
Горещо препоръчвам тези специалисти. Д-р Стоянова диагностира изключително прецизно  една лека анемия при малкия ми син, а благодарение на д-р Яхубян той все още си е с всички сливици и никога не е правил ангини!
Всяко едно от тези имена ми е било препоръчано от педиатърката на децата ми. Работата на личната докторка е била да ми осигури  направление.
Още веднъж ви съветвам - не смесвайте отговорностите на педиатъра с тези на джипи. Когато някои педиатри жонглират и с двете позиции резултатът е опашки пред кабинетите, недолекувани или неадекватно лекувани деца , спорове и разочарование от недостатъчно внимание и т.н, и т.н.
Бог да го прости един от най-добрите пловдивски педиатри казваше така - отиваш при личната докторка, кимаш с глава, правиш се, че запомняш съветите й, но след като детето ти е ваксинирано и талона попълнен, бягаш бързо и не се обръщаш. Благодарение на което  проблемите на моите бебета са били  успешно и навременно  диагностирани  и пролекуван от същия доктор, докато личната докторка ме уверяваше, че всичко с децата е о'к.
Виж целия пост
# 3 268
в този ред на мисли,били споделила инфо за т.нар добри педиатри/едва ли са много Confused/които може и да не са по ЗК,ако е и от личен опит още по-добре Peace
Виж целия пост
# 3 269
Ами ЛЛ на моето дете е педиатър. Не става ли и такъв вариант.  Thinking  Има ЛЛ с такава специалност.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия