сутиен при кърмене

  • 3 719
  • 28
Здравейте,
искам да питам трябва ли да нося сутиен,кърмачка съм на бебче на два месеца и половина.Сега нося,въпреки,че не обичам но се притеснявам да не ми увиснат гърдите.Който знае нещо по  въпроса да пише.Мерси!
Виж целия пост
# 1
Здравей, йелателно е да носиш сутиен за кърмаЧки. Много са удобни, НО не ти препоръЧвам да носиш с банели. На мен докторката изриЧно ми забрани, защото банелите притискали млеЧните канали или нещо подобно ми беше казала. А и другото което е ... гърдите не увисват от кърменето а от бременноста. Най много след това да станат по малки или да си останат същите  Laughing
Виж целия пост
# 2
аз слагам сутиен само когато излизам за кратко. за разходките с бебка не слагам сутиени или у дома. не смятам, че ще ми увиснат гърдите...пък и не ме притеснява толкова. важното е да си кърмя повече време, а не съм наясно дали с притискането от сутиена няма да се получат нежелани реакции...
Виж целия пост
# 3
Аз слагам сутиен за кърмачки, само когато ще излизаме за по-дълго време с бебчо. Не мисля за последствията  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Със сутиен без банели и подплънки съм денонощно  Grinning
Виж целия пост
# 5
И аз съм със сутиен за кърмачки  и подплънки денонощно. Така ми е удобно, а и изтичащата кърма се попива.
На мен бюста ми увисна още след първото раждане и кърмене, така че  сега няма какво да го мисля. Каго акордеон ми е кожата на гърдите преди и след кърмене.
Виж целия пост
# 6
Никога не съм носила сутиен за кърмачки, ходя си с хубави и качествени сутиени с банели. Удобни са ми и по никакъв начин не съм усетила да ме притискат и да ми създават дискомфорт. Подплънки ползвах в началото, след това лактацията се регулира.
Гърдите увисват от бременността, кърменето не им влияе.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвах еластични спортни къси потничета, които са по тялото. Много са удобни! Но, предполагам това е вариант за по-малки гърди. За големите е нужно нещо по-солидно, като специалните сутиени за кърмачки.

Иначе, и тук ме предупредиха да не слагам сутиен с банели, заради пристискането на каналите!
Виж целия пост
# 8
щом по принцип не носиш сутиени, значи си с малки гърди. не се притеснявай, няма да ти увиснат от неносенето на сутиен. (с моите поне нищо толкова драстично не се случи!)
Виж целия пост
# 9
Със сутиен без банели и подплънки съм денонощно  Grinning


и аз  Peace
Виж целия пост
# 10
Никога не слагам сутиен. Просто не понасям. Само през лятото, когато съм по потник ползвам обикновен сутиен с банели.
За увисването...ами те от възрастта така или иначе увисват. Пък и скоро няма да снимам реклами за сутиени, така че не ми пука особено.
Виж целия пост
# 11
Аз ползвах еластични спортни къси потничета, които са по тялото. Много са удобни!

Наистина са много удобни тези потничета.  Peace
Виж целия пост
# 12
Нося си денонощно сутиена за кърмене с подплънки  Peace
Така ми е удобно, а за увисването не му мисля. След първата нямах проблем, но и тогава бях нон-стоп със сутиен  Peace
Виж целия пост
# 13
Нося си денонощно сутиена за кърмене с подплънки  Peace
Така ми е удобно, а за увисването не му мисля.

И аз съм така.В крайна сметка дори и да не кърми-бюста на родилката се променя.А какво е един увиснал бюст в сравнение със старта, който даваш на детето си кърмейки.
Виж целия пост
# 14
Свалям си сутиена само за душ и за секс Laughing Не за друго, ами защото ми текат гърдите и непрекъснато съм с подплънки. Не е много приятно на пръв поглед, но истината е, че толкова съм свикнала вече, че не мога да си представя да съм без Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия