какво бихте казали за имунностимулант осцилокопциум

  • 3 735
  • 15
бихте ли ме посъветвали,за това доволни ли сте и как и по колко се приема като доза осцилокопциум-имунностимулант
Виж целия пост
# 1
Това не е имуностимулант newsm78
Знам,че се дава при първи симптоми на грипно състояние.Най-много веднъж в седмицата профилактично,но да е емуностимулант Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
не е имуностимулант...
вземала съм при грипни състояния-доволна съм  Peace първоначално 1-2 и след това един път в седмицата,както е написала,Глухарче- за профилактика.
Виж целия пост
# 3
Това не е имуностимулант, а хомеопатично лекарство за лечение на грип.Имуностимуланти са - респивакс, имунобор примерно.
Виж целия пост
# 4
Аз не съм доволна.На мен не ми помогна.
Виж целия пост
# 5
Осцилококцинум си е хомеопатичен медикамент. Добър е  при първи симптоми на настинка и други. Peace
Виж целия пост
# 6
сори нещо съм се заблудила,но понеже джипито ми каза че може да го пием профилактично по едно на седмица и може би за това съм решила че е имунностимулант,но все пак ако някой знае колко време може да се дава профилактично нека ми пише
Виж целия пост
# 7
от ноември до март вкл е добре да се приема профилактично по 1 доза седмчно  Peace
Виж целия пост
# 8
 Пили сме го аз и детето.Нямаше абсолютно никакъв ефект нито при първи симптоми, нито като профилактика.
Виж целия пост
# 9
Абсолютно неефективен препарат. Не е имуностимулант, а начен фармацефтичната промишленост да изкара някой лев. Има доста ефективни имуномодулатори на хомеопатична и най-вече не на хомеопатична основа. Няма да ракламирам, аз и семейството ми приемаме други. Ако някой иска инфо да ми пише на лични.
Виж целия пост
# 10
Абсолютно неефективен препарат. Не е имуностимулант, а начен фармацефтичната промишленост да изкара някой лев. Има доста ефективни имуномодулатори на хомеопатична и най-вече не на хомеопатична основа. Няма да ракламирам, аз и семейството ми приемаме други. Ако някой иска инфо да ми пише на лични.
Това реклама на нещо си ли е?Тука такива са забранени!Запаси си мнението за себе си или поне не бъди толкова крайна.Че то всичко е на фарма компании е за пари.Ти откри топлата вода направо! ooooh!А относно колко е ефикасен,за мен е.Дъщеря ми от декември го пие профилактично и не е боледувала  NaughtyХОМЕОПАТИЯ ли търсиш,пробиотици или имуностимуланти?И на ясно ли си за разликата между всичко това  newsm78
Виж целия пост
# 11
Ако не искате да храните фармацевтичните компаний мога да ви споделя,че не е задължително да се разтвори цялото флаконче.Няколко гранулки са достатъчни.Затваряте и до следващия път.Така че с една опаковка може да се изкара цяла зима.
Виж целия пост
# 12

 Доволна съм от него.През двете бременности при първи симптоми на настинка го пиех с витамин Ц и винаги избягвах разболяването.
Виж целия пост
# 13
Не виждам да съм рекламирала нещо. Не споменавам имена на продукти, фирми или нещо А на тъпата ти вметка да запазя мнението за себе си, ще отговоря, че това е форум и всеки може да изрази мнение, без да обвързва никого с него. Пий си осцилококсинума и си трай като си толкова доволна.
Виж целия пост
# 14
а,щом не споменаваш имена защо пишеш който се интересува да пише на лични  newsm78 и именно защото е форум и темата е "какво бихте казали за имунностимулант осцилокопциум"няма да си трая  LaughingПо скоро ти си трай като нямаш мнение по конкретния въпрос  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия