nupalin

  • 1 426
  • 12
zdraveite mami,zapo4nah da pij za otslabvane nupalin preporu4a mi go edna prijtelka na kojto mugut i svalil 8 kg s nego za 2 mesesa,nadjvam se 4e az su6to 6te se izbavj ot njkolko kilograma.Pij go ve4e 7 dena i sum svalila 1.5 kg.
Виж целия пост
# 1
От къде го купуваш,и колко струва ? bouquet
Виж целия пост
# 2
ami poru4vam go ot sofij njma go po aptekite struva 50lv 200 hap4eta stigat za meses i polovina trjbva pone 2 dozi za da ima efekt.Az smjtam da stavam distributor na firmata tiu kato ima i drugi produkti za otslabvane i pro4istvane na organizma.Hubavoto e 4e ne 4uvstvam glad i jm kogato sum gladna,opredeleno ne mi se jde sladko,no ponege njkoi put mi pada kruvnoto si hapvam po 1 bonbon,no ne si pozvoljvam pove4e.
Виж целия пост
# 3
Дай адрес или телефон ако може,и пиши на кирилица  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
 май правиш реклама Wink
Виж целия пост
# 5
ne pravj reklama prosto 4uvstam tova koeto izpitvam ne sum kazala imeto na firmata az sum ot plovdiv mariadim8@yahoo.com
Виж целия пост
# 6
zdraveite iskam da spodelj 4e tezi hap4eta sa za pro4istvane na organizma ot vredni toksini,i opredeleno ima rezultat,osven 4e ne 4uvstvam glad i korema mi spadna sum mnogo dovolna ot tjh.svalila sum 2 kg
Виж целия пост
# 7
zdravei tova sa hap4eta za pro4istvane na organizma ot toksini i spomagat za namaljvaneto na tegloto,dotuk sum svalila 3kg,njmam apetit za jdene,i ponege stradam ot zapek tova mi pomaga da hodj redovno do wc.malko sa skupi4ki 50lv za 200 hap4eta stigat za meses i polovina sega smjtam da si poru4am vtora opakovka,ot tjh.
Виж целия пост
# 8
A после като ги спреш ,дали няма да наддадеш пак? newsm78
Виж целия пост
# 9
ami neznam kato izpij i vtorata opakovka 6te napravj malka pauza no dali 6te gi vurna neznam,s herbafast si gi vurnah,no to si e do organizum
Виж целия пост
# 10
Аз мисля ,че с повечето хапчета за отслабване е така .Ефекта йо-йо е налице,но ти си преценяваш.Аз от толкова пиене на всякакви хапове ,освен че си повредих стомаха ,друго не постигнах.И качих килограми де,които сега свалям с режим. Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
zdraveite mamita zapo4vam da pij vtorata opakovka 4uvstvam se dobre opedeleno,no to pri men ima o6e kakvo da se pro4istva ot organizma
Виж целия пост
# 12
В тази тема се говори за Лида и други китайски капсули за отслабване:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383150.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия