статия за видовете упойки

  • 6 396
  • 9
Здравейте на всички.

Постоянно чета в нета въпроси свързани с видовете упойки, коя е по - добра, коя да избера и т.н.
Попаднах на такива статии и за това давам линк: http://koog-vma.com/statii-21.htm, http://www.malkitaini.com/index.php?m=2382
Дано се окажат полезни.
Виж целия пост
# 1
Вида анестезия ще е най - добре да я коментираш със специалист.Едва ли има еднозначен отговор на това коя е по - добра - за тебе може да е пълната анестезия , за мен не и т.н.Защо не се консултираш с анестезиолог , той най - добре ще ти обясни предимствата и недостатъците различните  видовете анестезия. Peace
Виж целия пост
# 2
Само анестезиолог може да прецени коя упойка да бъде приложена в дадена операция.
Така че тези статии са само информативни.
Виж целия пост
# 3
Само анестезиолог може да прецени коя упойка да бъде приложена в дадена операция.
Така че тези статии са само информативни.
Peace  всичко зависи от анастезиолога
Виж целия пост
# 4
Само анестезиолог може да прецени коя упойка да бъде приложена в дадена операция.
Така че тези статии са само информативни.
Напълно съм съгласна.Една консултация с анестезиолог винаги дава най-точния отговор Peace
Виж целия пост
# 5
Аз бях с регионарната анестезия (епидурална упойка) и не усетих почти нищо,но както другите мами са ти казали по добре поговори с анастезиолога ,защото за теб може да е по добре някоя друга Peace
п.п. мале не знаех че има толкова мн видове обезболяване Crazy Blush
Виж целия пост
# 6
Аз бях с пълна упойка,избрах си я защото ме беше страх а и анестезиолога беше семеен приятел.Иначе мисля че не можеш да си избираш ти,а и той като ме видя че щях буквално да умра от страх предпочете наистина пълна за да незнам какво става наоколо
Виж целия пост
# 7
каквото и да прочетеш за информация, се консултирай с анестезиолог.
на мен ми правиха и тест за различните видове упойки Peace
Виж целия пост
# 8
Ако всичко ти е наред здравословно, ще ти предложат да избереш. Плюсове и минуси от медицинска гледна точка, не мога да коментирам, но аз родих със спинална упойка (секцио) и предимството и пред пълната е, че още поне 2-3 часа след операцията не усещаш болката. Това си е голям + . Мисля, че тези "изтървани" първи часова след операцията са си чиста далавера   Mr. Green Освен това не ти слагат и тръби в гърлото, което също смятам за голям +
Виж целия пост
# 9
аз родих с пълна упойка не съм си я избирала а така са преценили лекарите но не съжалявам беше ме страх само от тръбата в гърлото но нищо не се усеща само като се събудих имах дъх на пластмаса в устата силни болки не съм имала така че ти трябва консултация със специалист най добре ще решиш какво да избереш
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия