Търся рецепта за сладки с крем

  • 4 289
  • 13
Момичета помагайте.Яла съм много пъти едни сладки-навиват се като "слонско ухо" и вътре са със страхотен крем.Ако някой се сеща какво имам предвид,моля давайте рецепти.От няколко дни не ми излизат от главата тези сладки.
Виж целия пост
# 1
Имам някъде рецепта за фунийки с крем, ако те интересува, ще я потърся.
Но най-рано утре...
Виж целия пост
# 2
Lina dm , дай още малко подробности за тия сладки, единствените, за които се сещам, са фунийките с крем, ама не ми приличат на навито слонско ухо newsm78.

Писали сме заедно с Tari Tasartir.
Виж целия пост
# 3
Точно за тези фунийки питам-аз ги знам от моя край като "слонско ухо".Чакам момичета давайте!Но и за крема рецепта пуснете.
Виж целия пост
# 4


 Напиши на гугъла фунийки с крем и излизат много рецепти.Остава само да си избереш.
Виж целия пост
# 5
ееех, върна ем назад във времето. Майка ми правеше такива сладки, даже в готварската книга са под името "Ушички". Обаче  се пълнеха не с крем, а с някакъв подходящ конфитюр или сладко. На вкус бяха подобни  на котешките езичета, но по-меки някак си. Знам, че това описание не устройва авторката на темата, нея я интересува рецептата. Обаче ако описанието ми е каквото трябва, мога да я помоля да ми изпрати рецептата Peace
Виж целия пост
# 6

     

 Ако става въпрос за тези, наистина са много хубави.Правих ги по рецепта намерена чрез гугъла.Рецептата за тестото е еднаква навсякъде, вкъщи имат претенции за крема, той ми костваше повече усилия докато го избера.

  Имаше и хубава рецепта в архива, но както винаги там търсачката не работи.
Виж целия пост
# 7
Биляна точно за тези сладки говоря.Браво направо си душичка.Ама рецепта искам мила.Кога да ровя.Твоите са страхотни-пусни рецептата,а крема който помня беше май ванилов?!?
Виж целия пост
# 8


 Благодарение на ¨¨*:•. Диди .•:*¨¨ , която си свърши перфектно работата в Коледната тема ги намерих.Голямо търсене падна, като ги направиш имаш да ме черпиш Wink

  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=346860.msg9508631#msg9508631
Виж целия пост
# 9
Ето и още няколко предложения, избирай:

ТУК

ТУК

ТУК

ТУК
Виж целия пост
# 10
Мноооооооооого благодаря!Страшни сте!Радвам се,че пуснах първата си тема и имам отговори.Сладките ще се правят още утре!
Виж целия пост
# 11
С какво може да се заменят фунийките? Гледам, някой навил капачки от буркани, но аз нямам такива.  Confused Други идеи?  newsm78
Виж целия пост
# 12
С какво може да се заменят фунийките? Гледам, някой навил капачки от буркани, но аз нямам такива.  Confused Други идеи?  newsm78

  С дебело фолио.Става и това което е под капака на адаптираните млека.
Виж целия пост
# 13
Виждах някъде преди време и готови формички - нещо като старите метални шприцове, ако се сещате.
Обаче помня ли къде... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия