прочистваща диетична програма и програма за контрол на теглото с алое вера

  • 8 323
  • 49
С прочистващата диетична програма една приятелка свали  10 кг, това са американски продукти с алое вера. Аз лично от тях пия гарциния- подпомага естествената обмяна веществата на тялото, така че организма бързо да изгаря мазнините в енергия и същевременно контролира апетита, като създава чувство на ситост. Освен това заздравява косъма, ноктите  не се цепят. Който иска да отслабне и да си създаде правилен  режим на хранене с допустимото дневно количество калории и да се научи да контролира теглото си, тази програма е перфектна, има страхотен наръчник, калкулатор за калории-изчисляваш си какво ядеш и колко калории ти се полагат, просто много по-добро от диета от диетолог. И освен това продуктите са полезни  за здравето, набавят необходимите витамини, аминокиселини и всички необходими хранителни вещества.
 
 
 
Виж целия пост
# 1
Моят съпруг след тази 9 дневна програма беше като чисто нов - спря редовното му главоболие, свали цели 6 см от обиколките на бедро, талия , тена му се избистри. Верно че първите 2 дни, когато се пие само шейк и алое му бяха доста трудни, но успя да ги издържи и след това вече беше по-лесно.
Смятам сега напролет пак да си направим по една изчистваща програма Клийн 9.
Виж целия пост
# 2
MaMinKa33 От кога пиеш гарцинията ? Усещаш ли някакви промени ?  От къде си го купи и за колко парички ?
Благодаря предварително за отговора.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
писах ти на лични
Виж целия пост
# 4
Здравейте! От нова година се интересувам от прочистващата програма с алое.  Маминка33 може ли и на мен да изпратиш повече информация? Благодаря предварително. Hug
Виж целия пост
# 5
И аз искам информация.моля  bouquet
Виж целия пост
# 6
писах ви на лични
Виж целия пост
# 7
 Правила съм 9-дневната програма и ми повлия доста добре.Мои приятелки отслабнаха доста с 30-дневната програма.
 В момента пия гел от алое, гарсиния и Форевър лийн.Ефектът е -3кг за 2 седмици без глад и диети.От гарсинията видимо ми се заздравиха косата и ноктите и започнаха да растат по-бързо.
Виж целия пост
# 8
хубавото при тези програми е, че чрез продуктите им се доставят необходимите витамини, аминокиселини и минерали, не си съсипваш организма докато ги правиш, а подобряваш здравето си и си изграждаш навици за здравословен начин на живот, не усещаш глад, а прилив на енергия и спокойно си вършиш работата, без непрекъснато да мислиш колко си гладен.
Виж целия пост
# 9
Може ли и аз да получа допълнителна информация? Благодаря!
Виж целия пост
# 10
Може ли и аз да получа допълнителна информация? Благодаря!
Ето тук повече информация за самата програма. А в този сайт съм чела … нето на организма
Виж целия пост
# 11
a докато приемаш теъи продукти нормално ли се храниш
Виж целия пост
# 12
Първите два дни няма храна освен алое, пчелен прашец и на обяд една доза шейк. От третия до деветия ден има и едно хранене от около 600 калории - аз обикновено приготвях на моя мъж печена риба със салата или варено/печено/ пилешко филе пак със салатка. Като подправях салатите с лимонов сок и малко зехтин.
Виж целия пост
# 13
Първата фаза е 9 дни- на изчистване на организма.Първите два дни се вземат продуктите по схема, всичко е описано в подробен наръчник към програмата, шейка се прави с обезмаслено краве мляко 0,1% и е много вкусен, Между третия и 9-ия ден се чувстват вече първите резултати. Шейка се взима сутрин и на обяд плюс другите добавки, на вечеря едно ядене от 600 калории. Може и да се размени, шейка вечер, а на обяд 600-те калории. Пие се поне по 250 мл вода на всяко хранене, поне 5 пъти на ден по 250 мл вода. За по-голям резултат се прави и втората фаза, която е 30 дни-на отслабване на организма. Нискокалорична храна /плодове, зеленчуци, риба, пилешко,соеви и бобови продукти/ плюс продуктите, поне 8 чаши вода по 250 мл, спомага за изхвърляне на отпадъчните продукти и създава чувство на ситост. Това са продукти, чрез които безопасно се нормализира телесната маса, което води до по-добро физическо и здравословно състояние.Балансирани са на витамини, минерали, протеини и въглехидрати и укрепват имунната система, поддържат здрави косата, кожата  и ноктите.Като резултат- различно при всеки. Има някои още при първата фаза свалят до 5-7 кг, а при двете фази от 10 до 15кг.
Виж целия пост
# 14
добре звучи ... а става ли за кърмачки?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия