Добър невролог във Варна

  • 5 364
  • 6
Бихте ли ми препоръчали добър невролог във Варна?Доктор,който да е наистина специалист,човечен,отзивчив и с добри съвети към пациентите си?
Виж целия пост
# 1
д-р тодоров-мед.център"европа".
успех!
Виж целия пост
# 2
Имате ли отзиви за проф.д-р Димитър Минчев,който разбрах че работи в "Света Марина"?Мога ли да се доверя на лекарите в Университетската болница?А за Света Анна-има ли специалисти невролози?Благодаря на всички...
Виж целия пост
# 3
къде те боли
Виж целия пост
# 4
От м.декември имам болка горе в гърба(гръдни прешлени).Ходих по доктори и ме уверяват,че ми няма нищо,в смисъл че не е нещо сериозно.Имам насрочен час за ядрено-магнитен резонанс в Света Марина и затова търся консултация с невролог.По-късно(м.януари)започна и една болка, изтръпване на десния ми крак,по-скоро долу стъпалото.Претърпях едно лечение с Мидокалм,имам известно подобрение.Правя редовно гимнастика и ползвам Fastumgel.Целта ми е не само да поемам лекарства,а и не държа на лечението им.Знам за лечение с масажи,иглотерапия,физиотерапия,но не съм го прилагала.Знаете ли нещо затова?
Виж целия пост
# 5
Д-р Стефан Тодоров!
Виж целия пост
# 6
Благодаря, за отговорите!Може ли малко повече информация за д-р Стефан Тодоров?Къде работи,телефони,справя ли се с проблема на пациента?Знаем,че много са докторите,но малко са тези,които действително помагат!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия