мами помагайте!!!

  • 955
  • 4
вече не знам къде да пиша и какво да ползвам не мога да се отърва от гадните кондиломи вече няколко години Confused,дайте съвет какво да правя,с какво да се мажа,пробвала съм да ги махам с течен азот,кондилим,солкодерм,но нищо... Cry
Ако някой знае някой ефикасен метод моля да ми каже  Praynig
Мерси!
Виж целия пост
# 1
Незнам точно какъв е случая при теб,но аз имах преди много години тоза досада Tired

Тогава се бяха разпространили и навътре във влагалището и отвън имаше доста.Докторът ми ме излекува с Кондилин,но си спомням че ми каза,че дори една единствена да остане пак ще се появяват.Ходих всеки ден(май 5-6 дни newsm78) при него в кабинета да ми гори вътрешните,а майка ми вкъщи ми мажеше външните.За седмица-две се оправих.Никога повече не се появиха.
Подразбира се ,че не трябва да имаш в това време полови контакти или те да бъдат с презерватив.Ако преди си се лекувала без да използваш презерватив,то има ефект на пинг-понг.

Успех с лечението.
Виж целия пост
# 2
вече не знам къде да пиша и какво да ползвам не мога да се отърва от гадните кондиломи ...

пробвай с хомеопатия, мисля че ще ти реши проблема
намери класически хомеопат, обаче
Виж целия пост
# 3
И аз съм за хомеопатията с две ръце!
Знам, че това е някакъв тип вирус, та с каквото и да го мажеш.....ефект няма.
Виж целия пост
# 4
Момичета благодаря ви за съветите,само лечение с хомеопатия не съм пробвала,но вече съм като удавник който се  хваща за сламка така че и това ще пробвам,ходила съм при всички възможни кожни лекари от моя град,даже до София стигнах,купих лекарство от чужбина-"алдара" за около 600 лева и пак нищо ...  Tired,и за това пиша тук,ако някой знае нещо друго,моля ако някой има някакви координати на някой добър хомеопат,да ми пише Praynig
Благодаря ви Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия