помогнете

  • 844
  • 6
здравеите момичета бях бремена слет стерилитет и забременех нормално всичко варвеше нарет до началото на шести месец когато се сабудих с болки и  всичко заварши с ватрешен кравоизлив и операция по спешност и мартав плод казаха че няма проблем случвало се това беше обяснението на докторите да непиша колко зле бях 2 литра крав ми преливаха  оше ме е страх минаха 3 години ако някои има сашия проблем моля да пише или савет какво  да направя мола да ми помогнете
Виж целия пост
# 1
Мила, съжалявам за това, което си преживяла. Направени ли са ви всички изследвания и установена ли е причината за стерилитета? Надявам се посещаваш клиника по стерилитет, а не кварталната поликлиника. Специалистите от тези клиника ще ти помогнат да си имаш детенце. Искрено ти желая успех!  Hug
Виж целия пост
# 2
никакви иследвания не са правени казаха че просто се случва но ас мисла да отида до софия и да проверя какви иследвания трябват  благодаряти
Виж целия пост
# 3
много съжелявам за случилото се. направи имунологични и генетични изследвания и задължително посети клиника по стерилитет. там ще ти помогнат да имаш детенце. късмет и кураж. Hug
Виж целия пост
# 4
krasi а някакви изследвания правени ли са. Има предвид, при теб например профилактичен преглед след аборта, хормони, проверка за проходимостта на тръбите? Три години са си много време .....  Sad
Виж целия пост
# 5
записах си час за 25 март казаха че ше ми направят имулогични и генетични а за хормони нямало нужда шото сам могла да завременея шото имало един пат бременост а и в момента се пазиме просто исках да ви попитам какво ше се открие сас тези иследвания и как е вазможно да се отлепи цялата плацента Благодаря ви много че ми писахте много ми помагате
Виж целия пост
# 6
много съжелявам за случилото се. направи имунологични и генетични изследвания и задължително посети клиника по стерилитет. там ще ти помогнат да имаш детенце. късмет и кураж. Hug

 Peace Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия