Две чертички :)

  • 4 607
  • 44
Zdraveite momicheta tuk sam. Vigdam, che ste netyrpelivi  Grinning , toku shto si napravih testa..... Tai kato imah mnogo emocionalen den, t.e. sledobeda mi beshe otvratitelen, ta reshih da si pooprvia nastroenieto bez da chakam utre sutrin, a i vie nali iskate novina - poluchiha se DVE CHERTICHKI, vtorata malko bleda, no e tam, obiasniavam si go, che mnogo voda izpih dokato biah po ulicite i iavno hormona se e porazredil, taka pishe v testa, pri mnogo technosti hormona se razregdal.
Smiatam utre pak da si kupia i veche v sriada sutrin pak da go napravia.

Taka, che vie parvi nauchavate, nikoi vse oshte ne znae, dori i tatkoto.

Haide koi e sledvashtia, mejdu drugoto sko naistina sam bremenna se ochertava osmo martensko bebe, dai boje moma. Embarassed
Виж целия пост
# 1
Мамо Весиииииииииииииииииииииииии, ЧЕСТИТОООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО!
сега само спокойно, радвай се на бременността си и всичко най-най-най #Milti  :smilecolros:
Виж целия пост
# 2
Mersi Wa_wa, no tolkova mi e tapo v momenta, che napravo mi se reve, dnes dokato biah s babite i deteto na razhodka, biahme se spriali na edni peiki i niakoi mi otmaknal torbichkata s lubimata teniska i iaketo  na deteto + snimki ot Islandia, napravo ne moga da se pobera v kogata si, niama da se opravi tazi darjavaaaaaa!!!!!
Виж целия пост
# 3
Ей, че гадно. Съжалявам, че така ти започва почивката, но гледай напред, сега имаш толкова много хубави неща
Виж целия пост
# 4
Мамо Веси, ЧЕСТИТООООО и от мен. Много спокойна бременност ти пожелавам.  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 5
ЧЕСТИТООООООООО Мамо Веси!!! Бременей си на воля!!!

Момичета...това е супер традиция - подчертавам традиция....вече трети понеделник имаме бременна....да се готви следващата!!!
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Mama Vessi
Mersi Wa_wa, no tolkova mi e tapo v momenta, che napravo mi se reve, dnes dokato biah s babite i deteto na razhodka, biahme se spriali na edni peiki i niakoi mi otmaknal torbichkata s lubimata teniska i iaketo  na deteto + snimki ot Islandia, napravo ne moga da se pobera v kogata si, niama da se opravi tazi darjavaaaaaa!!!!!


4ectito i leka bremenoct ot men da vi ce rodi moma i mnogo da vi radva. Ako sha ta ycpokoi moita priatelka e v momenta v bg i na neia oshte parvia den ca i otkradnali 4antata za bebo i koli4kata(nai obiknovena tip 4adar za 12 canadcki dolara) i na neia nai i e bilo ma4no za cnimkite ot Niagara no kakvo da ce pravi realnoct e radvai ce na jivota i bremenoctta ci. Leka ve4er ot men.
Виж целия пост
# 7
ИХАААА, права си Тиа. Ей, дано да се продължи традицията. Стискам палци.
Виж целия пост
# 8
ЧЕСТИТОООООО МАМО ВЕСИ !!!!!
СТРАХОТНО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ ! Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses
ХАЙДЕ ДА Е ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА!


А следващата да се готви за другия понеделник !
Доколкото знам , чакаме новини от Зъхи , Лалка и Танчето(С любезното подсещане на Тиа ), а и Новичка!
Виж целия пост
# 9
и от Таня
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен,мамо Веси!Щом се е появила чертичка,значи няма съмнение!Желая ти лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 11
Ихаааа Мамо Веси
ЧЕСТИТОООООООО!
Леле колко се радвам,направо нямам думи.
Казах ви аз,дай Боже всяка седмица да започва така.
Няма нищо лошо в традициите,а тая е направо страхотна.
Хайде кой е на ред?

Мамо Веси желая ти лека и безпроблемна бременност и много щастливи мигове.
Съжалявам за торбичката с тениската и снимките,но това едва ли може да помрачи радостта ти от двете чертички.
Хайде още един път честито и едно страхотно бебече накрая!
Виж целия пост
# 12
Blagodaria vi, mnogo ste mili!
[/size]

Shte vidim koga shte saobshtim novinata, smiatam da si zapazia chas pri genekolog za da sam napalno sigurna, che i mai pak shte imam starite problemi, imam niakakvo, no ne postoianno, savsem leko, svetlokafenikavo techenie. Dano ne se okaje pak tozi progesteron.
Виж целия пост
# 13
Мама Веси!!!

Ч Е С Т И Т О и добре дошла в февруарските майки... че май така се пада, нали?

Леко бременеене и много приятна почивка в родината.
Виж целия пост
# 14
Mamo Fin nie eventualno shte badem osmomartenski 7.03.2005 Wink Mersi za pojelaniata.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия