Инжекциите за стимулация от Румъния

  • 3 120
  • 17
Здравейте мили дами, много четох, но не видях информация и за това искам да ви попитам има ли някоя от вас, която да си купувала инжекциите от Румъния, защото много се тръби за това, но до там, на мен ми предстои в края на месеца да започвам стимулация и ако наистина са по-ефтини не е проблем да се отиде до там!! Ще ви бъда благодарна ако пишете с повечко информация, за да се ориентираме. Благодаря ви предварително!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз си купих Гонал 75 от Румъния през февруари. Излезе ми около 45 лв. Могат да бъдат взети и на по-ниска цена (43 лв.) ако плащаш в румънски леи, но аз носих и платих в евро. Прецени как ще ти излезе по-евтино, една ампула гонал струваше 90.20 леи. Според мен най-изгодно е да си обмениш еврото в Румъния, ако си решила да плащаш така. Аз ги взех от Мангалия. В зачатие има тема за лекарствата там и мейл на една румънка представител на фармацевтична компания. Аз и писах на английски и се уговорихме кога да отида и да ги взема от аптеката. Виж темата там и ако имаш въпроси пиши.
Виж целия пост
# 2
illiv, може ли да ми дадеш линк към темата? Искам да питам за едно лекарство на брат ми, което вземаме от чужбина, дали може по същия начин да си го купя, че Мангалия е близко.
Виж целия пост
# 3
Днес има проблем със страницата на "Зачатие".
Утре ще ти пусна линк Peace
Виж целия пост
# 4
Здравей, аз си купих Гонал 75 от Румъния през февруари. Излезе ми около 45 лв. Могат да бъдат взети и на по-ниска цена (43 лв.) ако плащаш в румънски леи, но аз носих и платих в евро. Прецени как ще ти излезе по-евтино, една ампула гонал струваше 90.20 леи. Според мен най-изгодно е да си обмениш еврото в Румъния, ако си решила да плащаш така. Аз ги взех от Мангалия. В зачатие има тема за лекарствата там и мейл на една румънка представител на фармацевтична компания. Аз и писах на английски и се уговорихме кога да отида и да ги взема от аптеката. Виж темата там и ако имаш въпроси пиши.

Много благодаря за отзивчивостта за този февруари ли става въпрос?!?! Браво много мерси, фактически уговаряш всичко с жената и се уточнявате кой ден, къде и как да се видите за да си ги вземеш така ли? Паричките на место като отиде си ги плати нали, в смисъл не предварително?! Моля те ако й пазиш мейла да ми го пратиш, може и на лична
Виж целия пост
# 5
Днес има проблем със страницата на "Зачатие".
Утре ще ти пусна линк Peace


Vali Simple Smile, мерси Simple Smile.

illiv, а ти носиш ли БГ рецепта или няма смисъл?
Виж целия пост
# 6
Днес има проблем със страницата на "Зачатие".
Утре ще ти пусна линк Peace


Vali Simple Smile, мерси Simple Smile.

illiv, а ти носиш ли БГ рецепта или няма смисъл?

Хубаво е да носиш рецепта с изписаните хормонални препарати.  На мен лично ми искаха  и я взеха, само аз ги помолих да ми направят копие, за да нямам евентуални проблеми на митницата.

Иначе цената е 42лв. или 21 евро. Обмени си еврото в Румъния, така е най-изгодно!

Успех!
Виж целия пост
# 7
А ти също с мейл на румънката ли се свърза? А някъкви проблеми на границата имаше ли? Също от Мангалия така ли??? Кога си ги взе, в смисъл скоро ли, за да знам дали нещо не се е променило?!?Благодаря за инфото предварително Peace
Виж целия пост
# 8
katring, минавала съм много пъти Румънската граница с кола (на Дуранколак). Проверката е само паспортна, само веднъж ни накараха да отворим багажника, и просто погледнаха без да ровят. Сигурно трябва да си осъждан или нещо такова, за да ти ровят в чантата Simple Smile. Така че за това няма за какво да се тревожиш според мен.

Констанца също не е далеч. Мисля около 70 км след границата. Там има и доста денонощни аптеки, работят и в събота и неделя. Аз видях поне 2 последния път денонощни, но в последния момент и нямаше как да спрем. Само че стои въпроса няма ли да обикаляш нахалост ако нямат достатъчно наличност. Затова варианта с тая румънка е добър, няма да ходиш и да събираш бройки от различни аптеки, а просто знаеш, че отиваш в една и там има.

Купувала съм лекарства и от Гюргево, но то е доста малко градче и пак отивайки без предварително да сме поръчали успяхме да намерим само половин опаковка от лекарството, което ни трябва.
Виж целия пост
# 9
Пиша ви мейла на румънката, че зачатие още не се отваря: bianca.rusu@adpharma.ro
телефон на аптеката в Мангалия:  0040721227567, адрес CONSTANTEI STREET NR.19

Здравейте, за този февруари става въпрос. Писах на Бианка, колко ми трябва, може ли да ми помогне и кога мога да отида да ги взема от Мангалия. Тя ми отговори след около 3 дни и се уговорихме. Разбрах, че не отговаряла много на писмата, затова ви препоръчвам по делово и стегнато писмо, тя самата отговаря с по 2-3 думи на въпросите ми. Парите на място ги плащаш , без предварително да  пращаш нещо, преди аптеката има банка (на 20 метра) и е най-добре ако носите евро да си го обмените там, че в аптеката ги смятат на по-кофти курс. Аз си носих рецепта, но не ми я искаха, поискаха ми да си напиша имената на някакъв лист. Ако пък Бианка не ви отговори може да пробвате в Констанца, по аптеките, бързо се стига. Ние се разходихме до там уж да разгледаме и ми направи впечаление, че аптеки като при нас си имаше доста. Не знам до колко обаче са заредени с "нашите" лекарства. Някои момичета в Букурещ са търсили така, без уговорка. На митницата си вземете винетка- 5 евро! Успех и ако има още въпроси пишете.
Виж целия пост
# 10
Здравей  katring аз си купувах гонал ф75 от Букурещ 2,2009г. на цена 43,00лв .смених си леи в Б-я  и пратих мъжа ми бях му дала няколко адреса на аптеки от сайта отиде с колата там я остави на паркинг хвана едно такси даде му адреса и в първата аптека и купи гонала 30бр всички разходи до там ни бяха 120,00лв
Дано да съм ти помогнала  Peace
Желая ти късмет  Grinning
Виж целия пост
# 11
Ето и още един телефон +40241/757511 - поне този пише на торбичката от аптеката и мисля, че аз на този звънях.
Ако не носите евро или леи, там може и български левове да си смените в обменните бюра. Аз ходих октомври и тогава ми смениха левовете на много добър курс.
Работното време на аптека "Пурсанте" в Мангалия:
Пн-Пт до 20 ч.
Сб до 18 ч.
Нед до 16ч.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 12
Много ви благодаря момичета за бързите и изчерпателни отговори, желая Ви много късмет и хубави и здрави бебета!!!  bouquet  bouquet  bouquetНе знам какво щях да правя без този форум!!!
Виж целия пост
# 13
момичета,а знаете ли пурегона колко струва в Румъния?
Виж целия пост
# 14
А ти също с мейл на румънката ли се свърза? А някъкви проблеми на границата имаше ли? Също от Мангалия така ли??? Кога си ги взе, в смисъл скоро ли, за да знам дали нещо не се е променило?!?Благодаря за инфото предварително Peace

Аз ги взех от Констанца, предварително се уговорих по телефона, че ми трябваха доста ампули за мен и за моя приятелка. Купих ги от аптека Sensiblue, точно до аптеката имаше банка и там си обърнах парите.

На митницата нямахме никакви проблеми но аз исках да се подсигуря.

Купих ги миналата година в началото на август.

Жалко, че сайта на www.zachatie.org не работи тия дни, иначе там има цяла тема, в която има доста информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия