Има ли доволни от климатици Gree

  • 5 857
  • 3
Предлагат добра оферта за 12ка-сплит система-339лв. Китайски са. Консумация -1.45 кв. на отопление. Не знам дали отговаря на истината. имаме Осака иначе в големия хол-24ка. Но харчи безумно много ток. Давайте мнения, че трябва спешно да реша. Трябва ми за стая 12кв.
Виж целия пост
# 1
Със сигурност тези цени са за не много икономични климатици и тъй-като горе долу такива са цените и на осака не очаквай върха на технологогията, да не говорим за енергоспестяване. За да харчи малко всеки климатик тряба да е качествен, но за съжаление евтините и качествени климатици май са свършили отдавна. Шегувам се никога не ги е имало! И затова имаш три избора:
-плащаш малко сега и повече когато си използваш новия климатик
-плащаш много и после малко
- не плащаш нищо сега и после пак нищо не плащаш
 

Естествено живота не е чернобял, има и баланс на качество и цена и затова можеш да намериш най-различни климатици на най-различни цени.
Виж целия пост
# 2
Естествено живота не е чернобял, има и баланс на качество и цена и затова можеш да намериш най-различни климатици на най-различни цени.

това е точно така.
имам 2 неща да добавя: има си цяяяяяяяяла тема за климатици и ако наистина ще се 'хвърлиш" на Грии, по-добре си вземи Мидеа.
Виж целия пост
# 3
Ако питаш мен по добре нищо не си взимай. Недостатъците на евтин климатик са повече от единственото предимство ниска цена. Трябва да се  търси и практичност в условия на финансова криза мног по добре спести тези пари, пък като събереш достатъчно тогава си потърси климатици, поне да знаеш за какво си хвършял парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия