не се издържа,не спи

  • 898
  • 14
Момичета,какво да правя? Вече не издържам,а и комшиите също.Имам дъщеря на 13 м.,която незнам защо се буди всяка нощ и почва един рев- и така поне 1,5ч. И задължително след 2 ч. Не мога повече,понякога ми идва да я набия здраво,та да знае защо реве. Ходя като пияна през деня,да не говоим,че ме побърква и с храненето,вече така съм се изнервила,че за най-малкото изпадам в истерия.
Предстои ни пътуване до Бг и незнам какво ще я правя в самолета 13 часа.
Има ли някой подобен проблем,как се справяте,помощщщщщщщщщщщщ smile3518
Виж целия пост
# 1
Aз не мога да ти помогна за съжаление Rolling Eyes , защото при мен положението е същтото. По- малки сме от вас на 7,5 месеца , опитвах какво ли не ,но нищо не помага ooooh!
Какво да се прави едни имат по - ревливи бебета ,други не .
Та ако това ще те успокои има и др . като теб Hug
Виж целия пост
# 2
mariana, вече 11 месеца живея с надеждата, че от следващия нещата ще се променят и малко ще се кротни. но уви всичко си е по старому. не стига вечер, но през деня спи само по 1-1,5 ч. Познати са ме успокоявали, че дацета са така най-много до годинката, но сега виждам че не е така. И накрая ще си кажем да са ни живи и здрави, все някога ще отмине този тежък период.
Виж целия пост
# 3
Моят син на тази възраст започна да се плаши от тъмното.  Не беше нищо толкова ужасно, просто не искаше да остава сам и да заспива.  Но тъй като още не можеше да си каже, мина време, докато разберем каква е причината. Мисълта ми е, да не би да се буди прасенцето и да се стряска от тъмнината? Защо не включите някоя мъничка и бледа светлинка в стаята?
Разбира се, това е само догадка, но пробвай все пак. Знае ли човек?  Wink
Виж целия пост
# 4
Ако е толкова тежко положението защо не пробваш с този сироп Киетюд, за който бяха писали Биляна и Белинда. Потърси темите в търсачката, те бяха доволни от сиропа.
Виж целия пост
# 5
Ако е толкова тежко положението защо не пробваш с този сироп Киетюд, за който бяха писали Биляна и Белинда. Потърси темите в търсачката, те бяха доволни от сиропа.
И аз това бях решила да ти препоръчам smile3506
Виж целия пост
# 6
Ако е толкова тежко положението защо не пробваш с този сироп Киетюд, за който бяха писали Биляна и Белинда. Потърси темите в търсачката, те бяха доволни от сиропа.

Тц - писала съм за него, вярно е, но само търсех мнения.При нас не помогна/давах само 3-4 дни, повече не смея/, а толкова разчитах...Пак си се буди прасето по 100 пъти всяка нощ, поне не реве...ама  защото го кърмя.Ако не му дам става революция smile3514Докога ще е така - нямам представа.Сега е лесно - нали съм си вкъщи, ами като почна работа ThinkingКак ще карам с тоя накъсан сън, нямам представа Sad
Виж целия пост
# 7
Кураж мила! Силви също се будеше по 100 пъти и плачеше даже. Не я хранех, давах и само вода и понякога я взимах при нас да се наспим, дори и обедния сън беше с много събуждания. Обаче от м. Май ходи на ясли, и се уморява много. Заспива за 10 мин., а през ноща се буди 1-2 пъти най-много.
Виж целия пост
# 8
Да ви споделя и аз, моето момченце също мн се будеше(на 1.9 г е), но преди известно време тръгна на ясла и намали, след това му спряхме шишето и още повече намали, сега мус е случва д асе буди по 1-2 пъти. Той преди мн търсеше шишето и затова, да не би и вашите калпазани да са така.
Виж целия пост
# 9
Моят проблем е идентичен като се има предвид, че дребния е вече на 2,5 години. Всичко започна като беше на 9 месечна възраст. Събужда се в определен интелвал 12- 2 часа през ноща и започва да реве по 1,5- 2 часа без да можем да го успокоим по някакъв начин. Така продължава и до днес. Хубавото, е че поне 1 ден в седмицата ни дава спокойствие и спи цяла нощ без събуждане. Но преди 2 месеца като се започна една серия - всяка нощ ревове и истерия . Реших да пробвам с въпросния сироп Киетюд- резултат никакъв, затова с мъжът ми решихме да го заведем на детски невролог. Направиха му Електроенцефилограма ,която се оказа напълно нормална за възрастта му и няма никакви отклонения ( слава Богу). Невроложката след като изслуша оплакванията, видя ЕЕГ-то и го прегледа му постави диагноза Нощни страхове. Каза ,че всичко е на емоционална основа и ще го израсте с възрастта. Предписа му хапчета Тиоридазин по половин таблетка от 5 мг. всяка вечер преди заспиване. Трябва да ги пие 3 месеца. Спря да плаче през ноща, понякога се събужда (но не всяка вечер) мрънка нещо ,но толкова му се спи, че не може да отвори клепачи и отново заспива.
Само да допълня, че и мъжът ми до 4-5 години е бил по същия начин и до ден днешен има неспокоен сън бълнува и ходи на сън(направо си е сомнамбул). Според мен при нас е наследствено.
Виж целия пост
# 10
и моят син се будеше почти всяка нощ, между 1г6м-1г8м.. Просто изплакваше веднъж и се разбужда бодър и наспал се - готов за приключения. по никакъв начин не успявах да го приспя обратно, докато не минат поне два часа и не се умори от бърборене и акробатика по кревата. ако се опитам да го успивам само се изнвервяше и тогава вече надаваше един вой... и така през нощ... от 3 до към 6ч..... после си доспива сладко-сладко поне до 9ч., а мама е на работа.....и ежедневно запалшва да си глътне колегите от прозявки.....
Виж целия пост
# 11
Лоша работа.........

И ние сме така  Confused

А този Киетюд ми беше надеждата,но днес е трети ден,а за сега резултат НИКАКЪВ Sad На упътването пише,ако няма ефект след 3 дена,да се спре даването му.Аз ще давам още един ден,тоест 4 дена и ако няма ефект-спирам.А така се надявах.......... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Момичета,какво да правя? Вече не издържам,а и комшиите също.Имам дъщеря на 13 м.,която незнам защо се буди всяка нощ и почва един рев- и така поне 1,5ч. И задължително след 2 ч. Не мога повече,понякога ми идва да я набия здраво,та да знае защо реве. Ходя като пияна през деня,да не говоим,че ме побърква и с храненето,вече така съм се изнервила,че за най-малкото изпадам в истерия.
Предстои ни пътуване до Бг и незнам какво ще я правя в самолета 13 часа.
Има ли някой подобен проблем,как се справяте,помощщщщщщщщщщщщ smile3518
Ние имахме същия проблем с Ицо когато беше на тази възраст.Може детето ти да е урочасано както в нашия случай.Хубаво е някой да му бае и да премахне лошата енергия.Ние направихме така с ицо и имаше ефект.Често беше урокасван.Водехме го при една баба.,Която му правеше специално вода с която да му мием очите

Всеки си има прамо на мнение, обаче не мога да се въздържа да напиша това:
Тази година е 2005! Събудете се, вярвам, че сте интелигентни хора и имате мъничко разум да осъзнаете, че тези неща са въпрос на самовнушение.
"Често беше урокасван" мисля доказва това.
Виж целия пост
# 13
А дали неспокойството нощем не се дължи на скок на растежа? И ако през денят детето "поглъща" куп информация от всичко заобикалящо го то нощем се "усвоява" и преработва от мозъка. Само си размишлявам де...гледам, че споменаваната възраст е горе долу една и съща
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички за отговорите.
Аз лично съм против хапчета,сиропи,били те даже билкови.Тук не са на почит и педиатърката ми каза,че няма да ми изпише.
Незнам дали не се измаря достатъчно,но когато е много уморена пак е същия ужас.Ами май така ще си я караме,лошото е,че погрознях,остарях и като не се наспя се изкривявам.А така вече една година,още за колко да се подготвя? newsm78








































ми
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия