Как може да се премахнат гънки по яке от естествена кожа?

  • 12 974
  • 6
  Thinking Преди седмица купихме на мъжа ми от втора употреба, кожено яке от естествена кожа,  newsm78 но все още има гънки.  Thinking  Как могат да бъдат премахнати, моля помогнете  Praynig.
Виж целия пост
# 1
Обиновено леките гънки се оправят сами, трябва само да оставиш дрехата на закачалка, на разстояние от други дрехи, така че да виси свободно. За около седмица трябва да се оправи.

Ако не стане, има вариянт с гладене, но много трябва да се внимава! В ютията не се слага вода и не трябва да има никаква пара, въобще. Кожената дреха се слага на плоска повърхност и отгоре се поставя памучен плат. Задължително се ползва сто-процентен памучен плат, никога изкуствена материя. И се глади на слабо през памучния плат. Може да се ползва стара памучна тениска, но провери етикета да е само памук.
Виж целия пост
# 2
Дай го на кожар най-лесно, може и на химическо, те си знаят с какво да ги третират. Ако ти се занимава можеш да го намажеш с парафин и да сложиш на закачалка и хубаво да изпънеш, ама си е играчка де.
Виж целия пост
# 3
  bouquet Благодаря, ще пробвам и ще пиша какъв е резултата.
Виж целия пост
# 4
  Както обещах, че като приложа предложените варианти  ще напиша за резултатите. Приложих метода гладене с ютията и памучен плат.  newsm44 Стана супер доста добре се изглади, но определено трябва ютията да е доста гореща, защото със слаба ютия не става/може би това е вариант за изкуственна кожа/.
    newsm51Благодаря отново за съвета, че съвсем се бях отчаяла, че ще може да се оправи това яке.  newsm10Мъжът ми също остана доволен от резултата, макар че  като почвах се  newsm17опитваше да ме разубеди  smile3508за да не скопосам нещо якето/че той много си го харесва/ и каза, че не му пречело и така  намачкано да си го носи.
Виж целия пост
# 5
Ами аз моите якета си ги пера в пералнята,но на мин температура,с много омекотител,защото  кожата се изсушава,а омекотителя я омекотява.Така и с гънките няма да имаш проблем.
Виж целия пост
# 6
Ами аз моите якета си ги пера в пералнята,но на мин температура,с много омекотител,защото  кожата се изсушава,а омекотителя я омекотява.Така и с гънките няма да имаш проблем.


 #Crazy Ако някой ми пъхне любимото кожено яке в пералнята, дори без да я пуска, бих го............. #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия