Нека заедно днес се молим за здравето на Мартин

  • 3 084
  • 44
 Днес искам да се помолим за здравето на Мартин Борисов. Едно момченце с анемия на Кулей, на което днес ще направят костномозъчна трансплантация в Исул тук в България 
   Нека Господ бди над него и той да е спокоен и щастлив , нека бди и над лекарите, които го трансплантират и те да дадат най-доброто от себе си за това дете , нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето 
   
Виж целия пост
# 1
Ще се моля Господ да е с тях! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 2
Ще се надяваме заедно с него и родителите му,организма му да приеме стволовите клетки и те да заработят. Той никога повече да не се нуждае от кръвопреливания и лекарства за да живее, ще се надяваме да се възстанови много бързо имунната му система и да няма услужнения Praynig Peace
Виж целия пост
# 3
Донка, ще се помоля...
моля се и за вас - пиши ми на лс как сте...
дано МАртин бъде едно здраво и щасливо дете без здравословни проблеми след тази операция!
Виж целия пост
# 4
[
   Нека Господ бди над него и той да е спокоен и щастлив , нека бди и над лекарите, които го трансплантират и те да дадат най-доброто от себе си за това дете , нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето 
  

[/quote]
 Praynig Praynig Praynig
дано господ чуе молитвите ни Praynig
Виж целия пост
# 5
Господи, помогни на Марти!
Богородице, закриляй го и се моли за него! Ти си майка и най-добре разбираш майчините тревоги и болки..
Амин! Praynig Praynig Praynig

... нека неговата майка да почувства силата на нашите молитви и от тях да почерпи сила и увереност в бъдещето 
Вярвам, че всяка молитва за детенцето, е изпратена положителна енергия към него и наистина му помага. Когато преди 2 месеца вкараха моето детенце в операционна, всички тук ми дадоха много сили и подкрепа! Чудото стана при нас - дано стане и с Марти! Praynig
Виж целия пост
# 6
ГОСПОДИ ПОМОГНИ НА МАРТИ!
Моля се ,всичко да мине добре и Марти  бързо да се  възстанови .
Богородице, закриляй Марти!
Нека бог напътства  лекарите и те да дадат най -доброто от себе си за Март
Кураж мила майчице настръхва ми косата като знам как се чувстваш .
Виж целия пост
# 7
И аз се присъединявам към молитвите за здраве и успешна трансплантация на това момченце! Дано Бог даде сили на него и на родителите му да се преборят успешно с всичко, което им предстои. Hug
Виж целия пост
# 8
 newsm17 newsm17 newsm17  Господи помгни на Мартин!
Нека операцията мине успешно и Марти бързо да оздравее Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 9
И аз се присъединявам към молитвите за здраве и успешна трансплантация на това момченце! Дано Бог даде сили на него и на родителите му да се преборят успешно с всичко, което им предстои. Hug
Дано! Praynig
Виж целия пост
# 10
 Praynig Praynig Praynig

Нека Господ е с него и всичко завърши благополучно!
Виж целия пост
# 11
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 12
Ще се моля за здравето на Мартин.   Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 13
 Praynig Praynig Praynig
Моля се операцията да мине успешно и Мартин да е вече едно здраво момченце!
Много сили и вяра на родителите!
Виж целия пост
# 14
Моля се, от цялото си сърце операцията да ми не успешно. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия