продуктите на д-р Тошков??

  • 41 617
  • 16
Здравейте момичета, искам да попитам ползвали ли сте някои от продуктите на д-р Тошков и имат ли ефект? По специално ме интересуват продуктите Тиреостим, Циклонорм и Коприва, но и мненията ви за всички останали ще са от полза. благодаря ви   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм ползвала, но преди малко в темата за лекарствата с рецепти /в здравния подфорум/, един фармацевт тотално ги отрече  Thinking
Виж целия пост
# 2
Те са билкови таблетки и за мен са добри  ! Ползвала съм не точно тези който споменаваш!
Виж целия пост
# 3
И аз съм ползвала  такива,но не точно тези които споменаваш а Цистофемин и Бял равнец-имах болезнен цикъл и проблеми с яйчниците .Пих ги повече от половин година-мисля че имаха ефект,поне докато ги пиех.
Виж целия пост
# 4
Скептично съм настроена  Thinking
Преди години имаше скандал около тези "билкови" уж продукти ...оказа се че има какви ли не неща в тези хапченца но не и изброените билки  Crazy или поне не всичките ...

Лично аз ползвам продуктите на HIMALAYA Peace
Виж целия пост
# 5
Скептично съм настроена  Thinking
Преди години имаше скандал около тези "билкови" уж продукти ...оказа се че има какви ли не неща в тези хапченца но не и изброените билки  Crazy или поне не всичките ...

И аз заради това съм скептично настроена към тези продукти.
Виж целия пост
# 6
благодаря за отговорите момичета   bouquet  наистина доста противоречии мнения има и като че ли повечето са негативни, сериозно  ще се замисля дали да ги купувам    Thinking
Виж целия пост
# 7
Аз пиех таблетките на д-р Тошков за хемороиди (не помня как се казваха) И съм изключително доволна, пила съм какво ли не без ефект, но тези таблетки ми подействаха и се отървах от ужасните хемороиди.Сега мисля да си взема Тиреостим за щит.жлеза пък да видим дали ще има ефект........дано!
Виж целия пост
# 8
Здравейте! Преди около пет години за пръв път пих от таблетките на д-р Тошков. Имах обострен гастрит, трябваше да внимавам какво ям, изобщо беше много некомфортно. Свързах се с д-р Тошков по мейл и започнах да пия по схема от таблетките. Не помня вече кои точно, но бях упорита и имаше ефект. Пих ги почти 3 или 4 месеца, после правих почивка и пролетта отново повторих цикъла /защото гастритните болежки се обаждат при смяна на сезоните-особено пролет и есен/. След това есента пак и повече не съм ги пила. Добре съм. Миналата година ми поставиха диагноза акне и след курс с антибиотик /нямаше ефект/ започнах пак с тези таблетки по схема предписана от д-р Тошков. Още първия месец имаше значително подобрение, пъпките излизаха по-рядко, но факт е, че не съм излекувала акнето към момента въпреки че пих почти 6 месеца тези билкови хапчета. Определено таблетките са по-удобни, защото се пести много време за варене на билките, а и не всички билки може да се намерят по аптеките. Друг е въпроса какво наистина има в тях  Thinking
Виж целия пост
# 9
Не съм ползвала, но преди малко в темата за лекарствата с рецепти /в здравния подфорум/, един фармацевт тотално ги отрече  Thinking
Ами нормално е да ги отричат  Simple Smile аз съм ползвала преди години Невролаксин на Тошков доволна бях  PeaceСега съм на хомеопатия и Есенциите на Бах,но в аптечката си имам и на Тошков таблеки,както казах на мен ми помогнаха. Peace
Виж целия пост
# 10
Аз пиех таблетките на д-р Тошков за хемороиди (не помня как се казваха) И съм изключително доволна, пила съм какво ли не без ефект, но тези таблетки ми подействаха и се отървах от ужасните хемороиди.Сега мисля да си взема Тиреостим за щит.жлеза пък да видим дали ще има ефект........дано!

   Сега обаче, бъди внимателна със стомаха си, щади го  Peace
   Като билкови продукти, в някои случаи действието им е палиативно, временно, в други случаи билките може да дадат тласък на организма да се справи с проблема, в някои случаи действат потискащо симптомите...
  Те са двама братя, и единият е "оригинала" а другият го копира.
  Laughing

        Flowers Rose  We love you Michael  Flowers Rose
Виж целия пост
# 11
Ами нормално е да ги отричат 

Защо?
Виж целия пост
# 12
Ами нормално е да ги отричат 

Защо?

Защото са билкови и защото няма химия в тях. Simple Smile В България традиционната медицина отрича,билко лечението,хомеопатията и др.  Rolling Eyes За съжаление.
Виж целия пост
# 13
Лично аз уважавам нетрадиционната медицина и когато състоянието позволява я използвам.Лекарствата на Тошков ги продаваме в аптеката - категорично не бих ползвала.
В здравния форум скоро обсъждахме един от най използваните препарати - Лаксит.Друг е въпроса, че много възрастни постигат плацебо ефект с тези лекарства.
Виж целия пост
# 14
В България традиционната медицина отрича,билко лечението

Да,бе,да,аз пък съм останала точно с обратното впечатление,но всеки си има право на мнение,разбира се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия