Какво става със zachatie?

  • 2 042
  • 16
Здравейте момичета  Hug Отварям темата, защото видях, че не съм единствената която си задава този въпрос. Та какво стана с календара и графиките ни? Ако някой има инфо по въпроса ще се радваме да го сподели  Cry От друга страна, ако модератор прецени, че темата е неуместна, моля да ме извини и да я изтрие  Hug
Виж целия пост
# 1
Аз дори не мога да отвора самия сайт от 3дни  Shocked. Нямам представа какво става, но дано скоро да го оправят  Sad
Виж целия пост
# 2
Да -  все едно страницата не съществува ...Дано да го оправят, че календарчето ми е само там  smile3518
Виж целия пост
# 3
 Praynig   Дано, че и моя е само там. Може би го променят.
Виж целия пост
# 4
Ако го променяха щяха да кажат преди това.Мисля че някой го е хакнал.Както стана преди време. Confused
Виж целия пост
# 5
И аз не го отварям! Бях решила, че случайно само при мен е проблема  Confused. Дано го оправят скороооо
Виж целия пост
# 6
Не се притеснявайте за графиките си, няма да изчезнат... Веднъж като заработи сайта, пак ще имате възможност да си нанесете данните за дните, в които не сте имали достъп до календарите си...

Този проблем със Зачатие си го има от панти века. Не знам на какво се дължи, но се съмнявам да е заради някакви промени в самия сайт..., тъй като до сега не съм забелязала след такъв тъмен период да има нещо различно в дизайна...

Междувременно ви съветвам да си водите календари и в още един сайт - или на babyplan.ru или на fertilityfriend.com Така поне ще си спестите излишните притеснения, които ви терзаят в момента  Flutter
Виж целия пост
# 7
 smile3506миичета спокойно....днес им писах на адреса..ZACHATIE@ZACHATIE.ORG...и получих отговор..че е имало проблем с сървъра..и че днес на 16 трябва вече да е наред.......но и аз смятам 4е трябва и другате да си записвате...а най лесното което можете да направите е да кажете на вашият гинеколог..да ви даде фрафиките за овулация..на лист хартия..или питайте в някоя аптека....така ще гиимате винаги пред очите си newsm44
Виж целия пост
# 8
jdesika Мерси за инфото  Hug
Виж целия пост
# 9
jdesika Мерси за инфото  Hug
МОЛЯ......и аз като вас искам бебе...и не мога...и саита ми помага/и двата.за много неща...след неуспешната инсеминациа на 10.02....пак и живея в чужбина.....и като няма с кой да споделяш... newsm45 newsm45 newsm17  така с сайтовете е друго.......е и аз сам мед лице............но от докторитеми се smile3511 smile3515 ...след стимулацията с ПУРЕГОН.....момичета качих 5 кг..........така 4е с каквото мога да ви помогна  Kissing Heart  Kissing Heart...и пожелавам на вси4ки много EFP preggo..........и не забравяйте да се обичате,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,това понякога помага повече от всичко Two Hearts
Виж целия пост
# 10
jdesika писах ти на лични  Hug Сигурна съм, че щом сте тръгнали на някъде, то непременно ще стигнете там  newsm51
Виж целия пост
# 11
вече се чудех някога повече ще видя ли графиките си. дано го пуснят аще днес, че лошо
Виж целия пост
# 12
Току-що успях да отворя зачатие!
Виж целия пост
# 13
дааааа ....и аз го отворих...благодаря на персонала, че пак мога да си виждам календара и дано има по-малко такива проблеми в бъдеще!
Виж целия пост
# 14
Тези дни го използвах и не съм забелязала проблеми .... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия