Youngblood, къде в София ?

  • 1 021
  • 6
Момичета, знаете ли къде в София продават декоративна козметика на тази марка, ще съм много благодарна на отзовалите се  bouquet Hug
Виж целия пост
# 1
никой ли не знае  Rolling Eyes Sad
Виж целия пост
# 2
Никой ли не е ползвал продукт на марката Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Момичета, знаете ли къде в София продават декоративна козметика на тази марка, ще съм много благодарна на отзовалите се  bouquet Hug

ето виж тази статия в края и пише къде в софия продават Youngblood Mineral Cosmetics, надявам се това е което търсиш. има и телефон за връзка

http://www.antoanette.com/show.php?id=419&a=
Виж целия пост
# 4
Suzanne_  bouquet  bouquet  bouquet страхотна си-много ти благодаря. ти ползвала ли си нещо на марката ?  една приятелка много ми похвали  продуктите на марката Blush
Виж целия пост
# 5
Suzanne_  bouquet  bouquet  bouquet страхотна си-много ти благодаря. ти ползвала ли си нещо на марката ?  една приятелка много ми похвали  продуктите на марката Blush

не мила нищо не съм ползвала явно не е много известна козметика за БГ, ако си вземеш нещо ще се радвам да споделиш отзиви с нас  Hug
Виж целия пост
# 6
Разбира се, задължително като си купя нещо ще пиша - като знам колко са скъпи все отлагам, но скоро ще си направя подарък Blush  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия